reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Bluelovi, dzięki :) Oby, bo mi przepowiadają chłopaka :/

Kasia, no dokładnie :) Ja czasami się zastanawiam czy bym uważała się za ciężarówkę jak bym na usg nie widziała dzidziolka :) I chyba nie ;)



Jak mieszkałam z rodzicami w kawalerce, mieliśmy przedzielony pokój szafą na dwa :) Ja z bratem za szafą, oni w przechodnim :)
Którejś nocy, miałam może z 11 lat, zachciało mi się siusiu, ale słyszę że tam się coś kotłują. Zaglądam zza szafy, a tata na mamie. Nie chciałam im przeszkadzać, więc przez cały pokój, do łazienki...czołgałam się.
Ale i tak zreflektowali się, że nie śpię i pewnie coś widziałam bo... spuściłam wodę :D hihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia150491 nie wiem co powiedziec hehe jeszcze nie slyszalam o takim przypadku ;)))nie mam pojecia co ty bedziesz mec za cholere nic nei podejrzewam ;O
 
Bluelovi- jak ktoś pyta mnie o objawy itp, to jak uslyszy o moim pozytywnym przebiegu ciąży to niewierzy i myśli,że ściemniam:p a ja się naprawde bardzo dobrze czuje:) lekarz smieje sie ze mnie, że twarda zawodniczka jestem, bo przytyc tez tylko 1 kg od poczatku ciazy przytylam:p
 
delewarre -gratuluję syneczka :) Tak dużo chłopaków, że może mam szansę na córkę:p:p W piątek poproszę moją ginkę aby zaglądnęła :p

Dziewczyny przeglądałam wasze galerie brzuszków i maci już dość fajnie widoczne. U mnie nadal malutki :( Mówią że wyglądam jakbym zjadła porządny obiad. A waga idzie do góry bo już 3,5 kg od początku ciąży wskoczyło.
 
kaha171- nie martw się! ja też długo miałam bardzo malutki brzuszek, teraz nawet jak mało zjem,albo rano przed sniadaniem to mam praktycznie minimalnie wiekszy niz przed dzidzia:p jeszcze zdąża te brzuszki wyjść:)
 
Ja się będę cieszyć i z Adrianka i z Moniki, nie ważne co wyjdzie, wazne żebym donosiła szczęśliwie i zdrowe było. Z chłopaka bardzo się cieszę bo już widzę oczami wyobraźni tych dwóch urwisów biegających po ogrodzie... Mąż zapalony wędkarz i miłośnik ASG (replik broni na kulki :-D i rekonstrukcji wojny w terenie) więc chłopców będzie miał czym zarażać! Z drugiej strony ja bym chciała lekkiej odmiany i dziołcha była by super... Ja to w sumie chce tylko potwierdzić zanim zacznę kompletować wyprawkę :tak:



Hehe Blue ty czarownico! Ciekawe czytrafisz!


U mnie ciąża jest zupełnie inna... Jedyne podobieństwo to ten spadek wagi a tak zero nudności - Przy Konradzie rzygałam do połowy ciąży... wyglądam kiepsko... paznokcie słabe a przy Konradzie było idealnie... Apetyt głównie na owoce... szał na żelki i gumy zżuwalne.. Piersi jędrne z bardzo jasnymi otoczkami - Z Konradem brązowe... Brzuch się rozlewa na boki i jest DUŻY! z Konradem był malutki i idealna piłeczka... oj było by co tu wymieniać....


Kasia mówi się że pozytywne znoszenie ciąży to na chłopca ale ja w to nie wierze bo z Konradem BARDZO źle się czułam...



Sali u ciebie też przeczuwam dziołchę :-D
 
kasia - ja już bym chciała żeby był taki ładny widoczny:) Mój mąż tez nie może się doczekać okrąglutkiej piłeczki:)
Fifka - Moja mama bardzo dobrze znosiła dwie ciąże (tak jak ja) i ma dwie córki:) Mnie i moją siostrę. Więc myślę, że to różnie bywa:)

Myślicie, że w 17 tygodniu już będzie dobrze widać płeć? Bo mam zwykłą wizytę USG i nie wiem jak ją poprosić aby sprawdziła :(
 
Oj chciałabym chłopaczka, chciała....;) ale coraz częściej myślę,że jak będzie śliczna, mała księżniczka, to też będę wniebowzięta:) Najwazniejsze, żeby wszystko było ok ze zdrowiem dzieciątka;)
 
reklama
A ja jak od 6 do 9 prawie nic nie czułam to błagałam o jakieś mulenie tak chciałam żeby coś czuć ale to ze strachu że coś nie tak...

Też bym chciała mieć już okrąglutki moja koleżanka jest pod koniec 6 mies. Kompletnie nie ma brzucha gdyby nie jej skwaszona mina bo źle sie czuje to nikt by nie zgadł.

A moja mama o swoich ciazach nic mi nie opowiada mimo ze podpytywalam bo nadal mowi na dzidzie TA CiĄŻA, albo czy mówiłaś komuś że jesteś no wiesz...? I nie kończy... Eeeeh
 
Do góry