reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

seks przy normalnej ciazy jest dla dziecia jak hustawka ... jedynie w koncowej fazie warto sie wstrzymywac przed nadmiernym pobudzaniem cycochow bo moze powodowac zbyt mocne skurcze ak na ten czas i wywolac porod

Panna.nikt
[*]

co do plci okreslanej tak wczesnie (niektore z was pisaly juz w 12 tygodniu jaka maja plec) to mysle ze jeszcze 20 razy moze sie zmienic ... tym bardziej jesli lekarz mowi juz w 12/13 tygodniu ze niby na 100 % ... bla bla bla .. mozna probowac w 14 ale tak naprawde dopiero od 16 tygodnia widac porzadnie wiec jeszcze bedzie wiele niespodzianek
 
reklama
Mtako ile tych chłopaków...a podobno więcej dziewuch się rodzi:p....widzę , że chyba wiekszośc już wie co będzie miala...ja jeszcze nie:(,..a wizyta dopiero za 2 tygodnie:(:(
 
ikasia spokojnie narazie dopiero 14 mamusiek wie plec a jest nas na liscie 55 sztuk ;) spokojnie ;)
Klaudia nawet sie nie waz jak czytalam ze u cb bedzie chlopak to mnie wojtek kopnal wiec nie mozliwe ze sie zmieni!! ;))ps. super suwaczek ;)
 
jej, panna dopiero teraz przeczytałam o Waszym nieszczęściu i chyba pierwszy raz czytając forum miałam łzy w oczach... Strasznie Ci kochana współczuję i szczerze wierzę że kolejna ciąża skończy się dla Was szczęśliwie:*

Dziewczyny, bardzo Wam gratuluję udanych wizyt i wiadomości na temat tego kto chowa się w brzuszku;) Ja będę żyć w niewiedzy jeszcze przez 3 tygodnie (takie jest założenie, a czy wtedy się dowiem to też w sumie ręki sobie nie dam uciąć;-))
 
aaaaaaaaa, blue, jaki siusiak? ja już na dziewczynkę jestem nastawiona, mówimy do brzuszka "córcia" :))))

ja wiem, że w 12 tygodniu to jak wróżenie z fusów i aż tak na serio tego nie biorę... inaczej już więcej różowych rzeczy bym kupiła :-D
 
Nie mogłam się wczoraj odezwać, bo taka burza u nas była, że wszystko z prądy powyłączałam, bo się bałam, że mi pierdyknie w coś :-)
No więc, dziewczyny, my to się chyba musimy zebrać i założyć jakąś drużynę piłkarską, albo co :tak:
Następny chłopak :-):-):-)
Widziałam pisiorka na własne oczy, więc już w dziewczynkę się raczej nie zamieni :-) Chłopaki u mnie w domu się cieszą, bo już w ewidentnej przewadze będą. No i mimo tego, że chciałam bardzo, bardzo dziewczynkę to jakoś zdziwiona nie jestem, że chłopiec będzie, jakoś podświadomie się spodziewałam.
Za to ciężko było złapać go do pomiarów, taki wiercipiętek,nawet zdjęcia nie mam, bo nic fajnego nie wyszło :) Ale pomiarami jest ok - średnio 15 tydz. + 3 dzień
No i dowiedziałem się jeszcze, że łożysko z przodu mam więc na odczuwanie ruchów to jeszcze mam czas (ale jak się płasko położę to czasem czuję delikatne smyrnięcia :) ), a poza tym wszystko w porządku :tak:
 
reklama
deleware gratuluje, ale nie nieprawdopodobne tyle facetów, za dowiem sie mam nadzieje za tydzien. u nas tez w nocy szalalo maz latal po domu i wylanczal wszystko z pradu i zamykal okna. przy tym drugim nawet myslalam ze powariowal bo sie podusimy ale na szczescie jak troszke sie usopkoilo to zaraz pootweiral. nawet w nocy biegl auto przestawic bo stalalo pod drzewem i bal sie ze galezie beda lecialy. na szczescie z tego co widze nic sie strasznego nie wydarzylo tej nocy.

moje dziecko tylko mialo chbya zly sen i przed 24 tak plakalo ze nie umialam jej uspokoic a pozneij byl problem bo samrki sie robily w nosku i kolejny powod do placzu:)
 
Do góry