reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Wampi super, że dzidzia się obróciła :tak::-D
Olamala może to tylko sucha skóra, smarowałaś balsamem, albo oliwką?

My ostatnią wizytę mamy w czwartek, a potem już tylko na KTG
 
reklama
Gratuluje wszystkim udanych wizyt a tam gdzie pojawiły się jakieś komplikacje trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze :)

Ja dziś byłam na badanich, wymaz z pochwy... wyniki za 7dni! krewetka jak dobrze pamiętam też robiłaś na olszanskiej, ile czekałaś na wynik ?
elwiwas, nie zdążyłam odebrac, bo następnego dnia urodziłam, ale babka powiedziała ze 7 dni roboczych
 
Ja posiew wynik mam mieć w piątek 3 dni robocze , a co do swędzenia to gorzej po oliwce najlepiej chłodne okłady, przez to dziadostwo nie moge spac.
 
dziewczyny gratuluje udanych wizyt,a tym dziewczynom co maja problemy to trzymam kciuki
wampi to fajnie ze sie obróciło
magda ty to nie mas cierpliwości,trzymaj się
A ja dzisiaj po wizycie i wszystko ok.mała się nie odwróciła cały czas leży główką w dół.I miałam usg,trochę wymusiłam,powiedziałam ze mała się wierci i chciałam zobaczyć czy się nie obróciła przypadkiem.No i wymiary mam na 38,39 tydzień.wagi nie znam.Ale mówiła ze spora jest mała i ze raczej naturalnie nie urodzę bo będzie za duza.Łożysko jest już dojrzałe i mało miejsca jej zostało,ale wód jest w normie
I mówiłam jej o tych skurczach i mówiła ze w ciągu godz.jak się powtarzają co 3 min to jechać do szpitala.A co do podwyższonego pulsu jak jest powyżej 120 tez trzeba jechać na IP.Mówiła ze najlepiej mało pic wody i dużo leżeć.Narazie mi się skurcze uspokoiły ale sa nieregularne.Następna wizyta za tydzień w piątek.Tylko jej zapomniałam powiedzieć o kaszlu bo mnie tak meczy suchy kaszel,łep mnie już nachrzania,teraz pije herbapect ale ***** pomaga.Dziewczyny poradźcie który jeszcze działa na suchy kaszel.I na pewno te skurcze są przez ten za kichany kaszel
 
Wampi - super wieści, dzidzia odwórcona, to rewelacja :)

mam wizytę ostatnią we czwartek na 16:40
ciekawe czy cos sie ruszyło od czwartku zeszłego tyg????
 
reklama
Do góry