reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Dziewczyny spuchła mi prawa noga(stopa jak bania):eek::baffled: i boli:szok:Nie wiem czemu akurat jedna:eek: Nasmarowałam nogę,ale nic nie pomaga:-( U mnie usg i wizyta w czwartek.Teraz przy końcówce ciązy czuję się jak czołg:baffled: Jeszcze ta jedna noga jak balon to wręcz komicznie wyglądam :eek:
 
reklama
Ja mialam wczoraj ktg robione w domu przez moja polozna. Wyszlo dobre, a po poludniu wizyte w szpitalu z endokrynologiem, to juz ostatnia z nim wizyta, bo wyniki glicemiczne mam dobre, waga dziecka normalna, ja nic na wadze nie przybralam, no i juz niedlugo urodze. Kazal tylko dzwonic jakby nagle cukry zaczely wzrastac, ale tak raczej nie bedzie, bo od miesiaca sa nawet nizsze niz poprzednio, mysle, ze to moze temu, ze dziecko jest juz wieksze i wytwarza wiecej insuliny. Dzisiaj dzien bez wizyt, a jutro ktg w szpitalu. Ostatnia wizyte z ginekologiem mam 5 maja, ale dalej tradycyjnie do porodu ktg 2 razy w tygodniu. No chyba, ze zechce mnie on zobaczyc jeszcze pozniej z jakis tam powodow. Ale mysle, ze raczej nie bo waga dziecka o.k. i cesarki nie przewiduja narazie. Chyba, ze zleci mi jeszcze robienie usg w 38 tygodniu na te wage, czy za bardzo nie wzrosla i zechce zobaczyc wyniki. To wtedy bede miec jeszcze jedna wizyte z nim. Bo sie tutaj to usg na wage tak tradycyjnie w 38 tygodniu ciazy robi.

Wampi gratuluje udanej wizyty, odwrocenia sie glowka dziecka, a plci mimo usg, moglabys i tak nie znac, bo mi juz 2 robiace usg osoby, w momencie jak maly byl juz ulozony glowka w dol mowily, ze w takiej pozycji jest juz bardzo ciezko zobaczyc plec, bo nogi sa zacisniete, stopy skrzyzowane. Takze male szanse, skoro niepewnie mowiono jak dziecko nie bylo odwrocone, to teraz tym bardziej. Juz nie dlugo urodzisz i wtedy bedzie juz na 100% wiadomo. A niewiele juz zostalo. Na porodowke wez uniwersalne kolorki ubranek, bialy, ecru, zolty, zielony ect.

Reszcie dziewczyn tez gratuluje udanych wizyt. A tym, ktore maja jakies problemy, powodzenia i oby okazaly sie one falszywym alarmem.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny spuchła mi prawa noga(stopa jak bania):eek::baffled: i boli:szok:Nie wiem czemu akurat jedna:eek: Nasmarowałam nogę,ale nic nie pomaga:-( U mnie usg i wizyta w czwartek.Teraz przy końcówce ciązy czuję się jak czołg:baffled: Jeszcze ta jedna noga jak balon to wręcz komicznie wyglądam :eek:


Agnieszka Ty czołg???? na zdjeciach taka szczuplutka jestes! :)
 
Martika u mnie na ostatniej wizycie też wymiary wskazywały na wyższe,a te skurcze to rzeczywiście mogą być trochę od kaszlu.Ja jak nawet kicham to podtrzymuje brzuch i jeszcze coś:-D:-D
 
a ja już następnej wizyty mieć nie będę :baffled:
mam sie 6-ego stawić na cc :baffled::baffled:
a nie da się tego przełożyć na koniec roku albo wycofać :eek::szok::szok::szok:
:-D Bali, usmiałam się :-) Nie żartuj, juz niedługo będziesz tulic swojego maluszka :-) Ja juz nie mysle o porodzie - nie mogę sie doczekać jak zobacze i przutule bajbiaka :-)
 
Witajcie...
Ja po "wymuszonej" wczoraj wizycie u dietetyczki.. terminy mi się pochrzaniły.. miałam za tydzień przyjść a przyszłam wczoraj... fakt, że mam podwyższone wyniki to kazali mi już zostać i czekać... średnio mi się chciało, bo moja choroba nie odpuszcza... ale jak zobaczyła moje wyniki to się za głowę złapała.. myślałam że mi insulinę wrzucą..... ale się okazało, że i bioparox i orofar a także choroba sama w sobie może powodować szaleństwa cukrowe... także czekamy do przyszłego tygodnia.. powinno być dobrze... fakt, że już wczoraj było dobrze.. ale i jedzenia też mało miałam.. bo mi ciągle niedobrze było....

bali: alez masz fajnie .. to już niedlugo.....
martika, agulam: ja tez jak kaszle to zdaje mi się że skurcze wtedy mam...
 
magda ty to nie mas cierpliwości,trzymaj się
Martika uwierz mi, że nawet Ty byś nie miała cierpliwości. Gdyby jeszcze coś mi było, miałabym być na obserwacji.... ale ja czekam tylko i wyłącznie na konsultację kardiologa. Dziś leci 3-ci dzień mojego bezczynnego wysysania pieniędzy z NFZtu pod postacią "szpitalnego menu" :-D
Szlag mnie trafia, żebym choć mogła na spacer wyjść.... a to oddział zamknięty. Poza tym w szpitalu nie ma sklepiku, wszystko na zewnątrz. I doopa zbita.
Siedzę i kwitnę :baffled:
 
reklama
Martika uwierz mi, że nawet Ty byś nie miała cierpliwości. Gdyby jeszcze coś mi było, miałabym być na obserwacji.... ale ja czekam tylko i wyłącznie na konsultację kardiologa. Dziś leci 3-ci dzień mojego bezczynnego wysysania pieniędzy z NFZtu pod postacią "szpitalnego menu" :-D
Szlag mnie trafia, żebym choć mogła na spacer wyjść.... a to oddział zamknięty. Poza tym w szpitalu nie ma sklepiku, wszystko na zewnątrz. I doopa zbita.
Siedzę i kwitnę :baffled:

Ożesz kurde.... a kiedy szanowny kardiolog ma zamiar udzielić Ci konsultacji? Wiadomo cosik????
 
Do góry