reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Gratuluję udanych wizyt.
My też już jesteśmy po ostatniej wizycie. Dzidzia waży 3050. Jak rozpocznie się 38 tc mam stawić się na KTG. To już ostatnia prosta :-):szok:
 
reklama
Nikt nic nie wie... wszystko zależy od kardiologa, a raczej tego co zdiagnozuje po tych pięciu latach. Przypomnę leżę tutaj tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia konsultacji kardio w celu ustanowienia rodzaju rozwiązania czy to poprzez cc czy poród sn. Gdyby mnie gin nie położył taka konsultacja miałaby miejsce 29 grudnia :szok:
I jak mnie ma nie trafiać? Qrwa mać!!!
 
Nikt nic nie wie... wszystko zależy od kardiologa, a raczej tego co zdiagnozuje po tych pięciu latach. Przypomnę leżę tutaj tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia konsultacji kardio w celu ustanowienia rodzaju rozwiązania czy to poprzez cc czy poród sn. Gdyby mnie gin nie położył taka konsultacja miałaby miejsce 29 grudnia :szok:
I jak mnie ma nie trafiać? Qrwa mać!!!

Magda, a moze by tak pochodzić i poględzić w tym szpitalu, powiercić dziury w brzuchu ordynatorowi, czy cuś? No wiesz, tak by mieli Cię już DOŚĆ i dla świetego spokoju załatwili tego kardiologa?
 
dziewczyny gratki za udane wizyty i ze maluszki już spore i najważniejsze ze zdrowe.
Magda to wcale nie fajnie leżec tak bez żadnego celu i czekać, nie możesz jakoś przyśpieszyć tej konsultacji.
 
Magda wspolczuje tego siedzenia w szpitalu, wiem jak to sie kazdy dzien dluzy okrutnie.
Wiolan, trzymaj sie z dieta do konca ciazy, u ciebie jeszcze sporo, bo jestes tylko w 35 tygodniu ciazy, tzn. zaczelas 36. Mmam nadzieje, ze insulina nie bedzie ci jednak potrzebna. U mnie jest na odwrot im dalej tym wyniki sa lepsze, ale zawsze tez byly dobre. Jakos ta dieta na szczescie dzialala.
 
Mi pamietam przy pierwszym porodzie to polozna powiedziala, ze jak weszlo to niestety, ale teraz musi wyjsc, odwrotu i innej mozliwosci nie ma.:-D
 
reklama
Do góry