reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Poczytałam o tej cholestazie i mam nadzieje że to nie to chociaż to swędzeni się zgadza w nocy chodze polewać nogi i dlonie zimną woda tak mnie swedza.Mala juz sie ruszyla laskawie, królewna teraz za to mam stracha trzeba czekac na wynik jutro dopiero po 13stej, ginka dala mi nr kom bo juro jest na jakims szkoleniu ale kazala zaraz pisac jaki wynik wygladala na zmartwioną .
 
evelle;5342638]Byłam godzinę temu w szpitalu po wypis. Zajrzałam do znajomej, która zaczęła rodzić jak wychodziłam. Poszła naturalnie, a skończyło się cesarą! Biedactwo ledwo chodzi i niuni nie może potrzymać nawet. Mała była owinięta dwa razy pępowiną i jakby wyszła dołem to by sie udusiła. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Coraz bardziej się stresuje i boję się nieprzewidzianych komplikacji. A niby to miało być takie proste iść i urodzić dziecko
Ja też się coraz bardziej boję,tym bardziej że poprzednim razem nie było za ciekawie,glównie z małym:-(

Wampi to super że dzidzia się obróciła:-),moze u mnie też są szanse.Dziwne że już nie masz wizyty do porodu
 
Wampi no to super! Gratuluję, że bejbiak się obrócił!!! Tylko szkoda, że nadal nie znasz płci.. ale w sumie to pewnie teraz i tak nie ma to dla Ciebie znaczenia
Olamala - trzymaj się, mam nadzieje, że to nie cholestaza, głowa do góry !!!
 
Wampi super, że dzidzia się obróciła :tak::-D
Olamala może to tylko sucha skóra Cię swędzi? Próbowałaś smarować się balsamami nawilżającymi?
My ostatnią wizytę mamy w czwartek, a potem tylko na KTG
 
Dojrzałość szyjki macicy, czyli tzw. gotowość porodową u pierworódek stwierdzamy, gdy szyjka jest częściowo lub całkowicie "zgładzona" znacznie skrócona) i otwarta co najmniej na 1 cm.[/I]
Szyjke zgładzoną i skróconą mam już od kilku tygodni.. ciekawe jakie wieści będą po jutrzejszej wizycie
Wampi super że się maluszek odwrócił
Olamala trzymamy kciuki, miejmy nadzieję to nie cholestaza
Magda trzymaj się kobieto
 
reklama
Gratuluje wszystkim udanych wizyt a tam gdzie pojawiły się jakieś komplikacje trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze :)

Ja dziś byłam na badanich, wymaz z pochwy... wyniki za 7dni! krewetka jak dobrze pamiętam też robiłaś na olszanskiej, ile czekałaś na wynik ?
 
Do góry