reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

na czas ciazy dobrze jest sie zopatrzyc w kojec z motherhood Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl ale skoro jestesmy juz na finiszu to polecalabym fasolke Fasolka Motherhood - poduszka do karmienia | Motherhood.pl ktora przyda sie do karmienia. kojec tez moze byc pomocny w karmieniu jednak jest duzo wiekszy i trzeba sie troche poowijac ;)
tanszym odpowiednikiem jest cebuszka CEBA ale nie jestem w stanie powiedziec jak jest z jej jakoscia, pamietam ze ktoras z dziewczyn pisala niedawno ze ja kupila to moze sie wypowie :)

ja mam od kilku miesięcy cebuszkę, ale czy to tańsze to nie wiem, dałam ze 130 zł, czasami tak mnie boli miednica, że bez niej bym nie usnęła, można jeszcze nogę na męża zarzucić, ale mój za wysoko ma biodro :D
w pierwszej ciązy, 10 lat temu jak nikt jeszcze nie słyszał o kojcach to spałam z poduszką między nogami, taki rozstaw dawał mi dużą ulgę

cebuszka ma frottową powłoczkę do prania, ładnego misia wyszytego i kieszonkę np. na chusteczkę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zaraz spadywam na wizytę. Jestem ósma na 18.00 czyli pewnie wejdę gdzieś koło 19.30 albo i lepiej.....
Jak myślicie czy gin będzie mi kazał jutro już pokazać się na oddziale w celu tych niezbędnych badań kardio, czy może w poniedziałek?
W sumie Holter to 24h.... do tego USG serca i inne pierdoły. Może uda mi się uniknąć przed weekendem, kurde nie mam czasu. Rozkopany cały pokój jakby bomba wybuchła, tapetowanie w trakcie.... w mordę no.
 
ja już po wizycie - i jestem po prostu wściekła!!!!!!!!!!!!!!
mam iść dziś do szpitala, tylko nie wiem po co?????
Tosia wciąż pośladkowo ułożona, ktg "płaskie" choć w normie, czopu śluzowego brak - i te 3 sprawy spowodowały, ze mam iść do szpitala DZIŚ!!!!
rozwarcie maleńkie, poród może być w każdej chwili - dziś ale też za tydzień lub dwa!
po cholere mam tam iść, znowu na patologię patrzeć?????
bo przeciez i tak mi cc nie zrobią tak po prostu tylko będą czekać na normalną akcję porodową, bosssszzzze ja już nie mam siły - nienawidzę tego szpitala - znowu na IP będą zdziwieni - po co ja tu przyszłam skoro akcji porodowej brak, już nawet płakać ze złości nie mam siły...
mam już tego naprawdę dość
 
malina współczuję Ci, a czy lekarz powiedział, że Tosia może się jeszcze obrócić??
dziwi mnie, że na patologie masz iść, bo przecież gdyby coś się działo, mogłabyś szybko przyjechać do szpitala...
 
malina współczuję Ci, a czy lekarz powiedział, że Tosia może się jeszcze obrócić??
dziwi mnie, że na patologie masz iść, bo przecież gdyby coś się działo, mogłabyś szybko przyjechać do szpitala...
Lekarz twierdzi, ze szanse bardzo bardzo niewielkie by zmieniła jeszcze położenie, jestem wqrw... na maksa
 
reklama
malina ale mi Cie szkoda, a to wyjscie do szpitala to troche bez sensu mog lepiej z tobą ustalic date CC a nie wysyłać Cie na patologie i czekać na akcje porodowa to jakieś powalone. Ale trzymaj się dziewczyno dzielnie może rzeczywiście wyjdziesz już z Tosia
 
Do góry