reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
ja dziś pierwszy raz spałam z nózkami wyżej:))) na takiej wielkiej poduszce.. i powiem że jest lżej mi tzn mała tak chyba nie pcha głowki na szyjkę i mniej boli w tym kroczu... ojj trzeba jakos dotrzymac
 
mnie oczywiscie nic nie boli ale od grudnia spie z kojcem z motherhood. nie wiem czy to jego zasluga ale najczesciej przesypiam cale noce (z przerwami na siku oczywiscie) i jest mi calkiem wygodnie.
 
kurcze dziewczyny podziwim was że wytrzymujecie spanie bez tej poduchy ciążowej. Ja to kupiłam sobie już w 7tc takie wielkie bydle i od 2 miesięcy to już wogóle bez niej się nigdzie nie ruszam, nie mówiąc o spaniu. Mam ją jak leżę na kanapię i oglądam tv, jak jedziemy do teściów na kilka dni to oczywiście wielki tobół z nami i ciągam go za sobą po całym domu :tak: bo do siedzenia też jest super - podtrzymuje kręgosłup.
 
nie no, oczywiście, że mam poduchę motherhooda. Ale oprócz niej mam jeszcze 3 zwykłe poduszki "w systemie" ;) a jak spię na kanapie to z 5...
 
ja to zwinełam sobie pled w taka tube i to służy mi jako podpora pod plecy i wkładam ja miedzy nogi. ale czasami tez musze podłożyć sobie dodatkowo podusie
 
Evelle trzymam kciuki,będzie dobrze:-)
Mnie jakoś krocze bardzo nie boli,trochę,da się wytrzymać.A to może dlatego że bejbiak jest w połozeniu posladkowym:-(

Dziewczyny wnioskuje że ta poducha z motherhood jest przydatna?
Ja jej nie mam ale moja siostra chce sobie kupić i się zastanawia?Czyli warto ją kupić?
 
Ja się kiedyś zastanawiałam nad zakupem,ale zrezygnowałam,bo myślałam,że byłoby nam trochę ciasno w łóżku,ale naczytałam się wielu pozytywnych opinii,więc Agulam myślę,że mimo wszystko warto.

Dziś po wizycie.Nie dała mi skierowania ani na wyniki ani na usg.Wkurzyłam się trochę,bo pewnie w szpitalu będą buczeć,czemu nie mam aktualnych.A poza tym szyjka miękka,tylko muszę poczekać,żeby się maluch troszeczkę obniżył i powinno się zacząć.Ale to może być i za dwa dni i za dwa tygodnie...
Waga +17 ,ale od jakiegoś czasu już stoi w miejscu na szczęście.Nie wiem Dziewczyny,jak żeście to zrobiły,że niektóre mają do 10 kg przyrostu.Ja się starałam i d..pa.
 
reklama
na czas ciazy dobrze jest sie zopatrzyc w kojec z motherhood Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl ale skoro jestesmy juz na finiszu to polecalabym fasolke Fasolka Motherhood - poduszka do karmienia | Motherhood.pl ktora przyda sie do karmienia. kojec tez moze byc pomocny w karmieniu jednak jest duzo wiekszy i trzeba sie troche poowijac ;)
tanszym odpowiednikiem jest cebuszka CEBA ale nie jestem w stanie powiedziec jak jest z jej jakoscia, pamietam ze ktoras z dziewczyn pisala niedawno ze ja kupila to moze sie wypowie :)
 
Do góry