reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Evelle, trzymaj się!

Lenkaa, fajnie że dzidzia się "odpępowiła";-)


Ale na szczęście jutro jadę prywatnie na wizytę do ordynatora z Wołomina, a skoro prywatnie, to liczę na porządne badanie i USG, jeśli robi je standardowo na wizytach.
A w razie czego o badanie manualne sama poproszę, bo chcę wiedzieć co się dzieje na dole.
Jadę do Niego, bo mam rodzić u Niego w Wołominie i musimy się sobie przypomnieć i ustalić szczegóły. Czyli juz druga moja córa będzie mafijna ;))
Alicja tam się rodziła.

Tiger, męża olewasz, a liczysz na doktorka, taaaaak?:-p Wstyd!;-) Daj znać czy dowiedziałaś się czegoś ciekawego.... A czy Twoje dzieci mają gdziekolwiek zaznaczone, że urodziły się w Beeftown'ie?:-)
 
reklama
Evelle, trzymaj się!

Lenkaa, fajnie że dzidzia się "odpępowiła";-)




Tiger, męża olewasz, a liczysz na doktorka, taaaaak?:-p Wstyd!;-) Daj znać czy dowiedziałaś się czegoś ciekawego.... A czy Twoje dzieci mają gdziekolwiek zaznaczone, że urodziły się w Beeftown'ie?:-)

jeszcze żeby ten doktorek wart był grzechu, a tu feeee ;))
Dam oczywiście znać i powiem :).
Zaznaczone mają w metryce urodzenia, no i później będzie na wszelkich dokumentach, np rzedszkole i w DO ;))))

A Ty byłaś już obcykać drogę, bo mi w końcu dwa razy nie odpowiedziałaś na ogólnym, albo ja nie doszukalam się, hmmm
 
evelle trzymam kciuki, ja też mam opuchnięte nogi, ale dla mojego gina to normalne ;-)
frigga, weź nic mi nie mów o bólu krocza. cierpię na to od ponad tygodnia. lekarz mowił mi ,że to mały mi napiera główką, dlatego tak cholernie boli.. a metoda na to to chodzić, bo jak się położę, albo posiedzę dłużej ni 30 mint, to ból staje się coraz gorszy!!
 
frigga, weź nic mi nie mów o bólu krocza. cierpię na to od ponad tygodnia. lekarz mowił mi ,że to mały mi napiera główką, dlatego tak cholernie boli.. a metoda na to to chodzić, bo jak się położę, albo posiedzę dłużej ni 30 mint, to ból staje się coraz gorszy!!

Oj tak,nie boli tak bardzo przy chodzeniu,ale leżenie to juz koszmar,zwłaszcza na boku.Przyczyna jest właśnie nisko ułożona główka...tak mówi gin
 
jak leżę na boku to na ból krocza i kości miednicy pomaga mi wsunięcie jaśka między uda:tak: Tylko że poduszki jaśka, żeby ktoś nie miał skojarzeń:-D
 
Nikita, spoko nikt Cię nie podejrzewa ;)) (a palce z tyłu skrzyżowane jak to mówię he, he)

Ja bym rzekła, że nie tylko jasiek ale poducha. W zalezności od szerokości bioder pomaga wyrównanie wysokości. I szersze biodra tym większa poducha. Ja to mam napchany między kolana cały stosik jasków ;)
 
No mój jasiek jest dość gruby i sztywny, jak dałam całą poduchę to obudziłam się w nocy spocona jak mysz, poducha była skopana a od tego skopywania wszystko mnie bolało. Po prostu za gorąco!
 
reklama
Do góry