reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Jako, ze jestem ciekawa, to zerknelam na te liste majowek i jezeli chodzi o plec to chlopy jednak zdecydowanie gora, na 39 chlopakow 31 dziewczynek, hmmm...
eeee to wcale nie są takie duży dysproporcje ;-)
mój maluch ma już zaklepaną przyszłą żonę - córeczka naszych dobrych znajomych, która przychodzi na świat równo tydzień po naszym bejbiaku :-)
zaczynamy już spisywać kontrakt ślubny :-D:rofl2::-D:rofl2:
 
No i po wizycie, tylko macanko było.
Dziecko nadal nisko jest ale z szyjką ok. Mam nie dźwigać, nie za dużo chodzić, jak najwięcej leżeć i odpoczywać i miejmy nadzieje będzie ok.
Ale wiecie co d... wolowa jestem:wściekła/y:w kocu się zapomniałam o bole brzucha zapytać a teraz znowu mnie dopadło:-(
A waga prawie 3kg na plus w 3 tygodnie:szok:także nabrałam tempa..
 
Przeżyłam chwilę grozy, qrwa ja się wykończę nerwowo.
Jak mnie przed godziną bóle złapały, poczułam nawet coś w rodzaju pieczenia w podbrzuszu. Matko jedyna, szybko Nospa x2, koła do góry i leżę tak teraz. Powoli puszcza, ale boję się pomyśleć co będzie w nocy. Z wrażenia zapomniałam czy wciskałam już w siebie wieczorną Luteinę czy nie, a szukanie takiej małej tableteczki to jak szukanie igły w stosie siana :-D:-D:-D
Obym nie musiała drzeć do szpitala, bo nawet nie wiem gdzie mam pidżamę.....
Jesooo ale mam szoka :eek:
 
Magda, nie szalej dziewczyno! Nie wiesz jakie atrakcje wymyślić na piątkowy wieczór, czy co....?;-):-p Mam nadzieję, że będzie wsio OK!
 
Magda, nie szalej dziewczyno! Nie wiesz jakie atrakcje wymyślić na piątkowy wieczór, czy co....?;-):-p Mam nadzieję, że będzie wsio OK!
Cholera nie mam najmniejszego zamiaru bo "Kaśka" ma irokeza, a nie wyobrażam sobie teraz urządzać w łazience salonu piękności intymnej :sorry: Yhhh syn mi zaproponował, że zadzwoni po karetkę :szok: Czizas, kochane dziecko, siedzi teraz koło mnie i pilnuje. Z resztą Nospę też mi podał, nawet zapojkę i łezki otarł.
Już jest ok, mała się rozkopuje więc będzie dobrze.
Ja tu jeszcze posiedzę to będę monitorować. Ale fakt faktem duszę na ramieniu to mam. Kurde a ja się boję duchów :szok::-D:-D
 
Hahahahaha, ja też mam fobie duchowe czasami;-)
No, co do irokeza, to trudna sprawa, synek raczej akurat w tym nie pomoże:-D Ale fajnie, że tak się troszczy o mamusię. A ślubnego nie ma??
 
reklama
Tiger a jakie masz TSH???

sorrki za późną odp, ale dopiero teraz weszłam ponownie na ten wątek.
Moje TSH 0,248 przy normie 0,550-4,780

Malinko, trzymamy za Was kciuki. Bedzie dobrze, musi być :tak:

Kobitki, uważajcie na siebie. Niedobrze, że czujecie takie dolegliwości, bo już jesteśmy tak blisko. Szkoda, że musicie mieć takie zmartwienia. Ale życzę wszystkiego naj i oby te złe dolegliwości szybko minęły.

A tym, które miały ostatnio pomyślne wizyty gratuluję. Bardzo się cieszę.
 
Do góry