reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

wróciłam z glukozy, wynik jutro do odebrania.
dla mnie wypicie tego, to sama przyjemność :tak: słodkie jak woda z cukrem :-)
 
reklama
a co do koncentracji to masakra ja jestam tak rozkojarzona czasami M coś do mnie mówi a i tak nie wiem co on sobie tam gada i tylko albo potakuje albo nic nie mowie tylko jestem taka zawieszona w próżni.ale udało mi się nauczyc z trudem i egzamin zaliczyc hura juz po wszystkim.
 
ja przed ciąża nic nie słodziłam i tak było do 5 miesiąca potem coś się odblokowało i zaczęłam sporadycznie coś wcinać ale jakiś czas temu przesadziłam bo zjadałam tyle słodkiego ze aż zwróciłam i od tamtej pory mnie odrzuca od słodkiego, chociaż ostatni mam napad na swieżutkie bułeczki z masełkiem i dżemikiem.
 
to ja jakaś inna jestem, że mi smakowało? :confused:;-)
Nie jesteś sama :tak: Dla mnie to też była słodka woda i nic strasznego.ale ja ogólnie sporo słodzę kawę itp więc może dlatego "nie zrobiło to na mnie większego wrażenia" :-p
Ja właśnie się obawiałam tego badania bo raz nie słodze a dwa na czczo słodycze to mi zdecydowanie nie podchodzą, ale spoko nie było źle:-) Taka bardzo słodka woda i już. Tak po 5 minutach mnie wprawdzie na chwilkę zemdliło ale później już spoko i samo wypicie tego myślałam że będzie gorszym przeżyciem. Także nie ma się czego bać, tutaj tylko tak straszą:-D
Wynik jutro, mam nadzieję będzie ok. Na czczo mi wyszło 93.

Magda a jak Tobie poszło?
 
U mnie z wypiciem glukozy (50g) była tragedia, bo słodycze w ciąży w ogóle mi nie podchodzą... Ale jakoś dałam radę, a Mały był chyba przeszczęśliwy bo skakał po brzuchu :-D:-D
Wynik na czczo - 75, po godzinie 108.
 
reklama
Ja widzę że wy wszystkie macie glukozę 50-tkę, mi dowalił 75-tke i muszę dwa pomiary robić - po 60 minutach i po 120 minutach :baffled: Wysiedzę się tam za wszystkie czasy w tej poczekalni
 
Do góry