reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
rosną te nasze majówkowe dzidzie :-) mam nadzieję, że i ja we wtorek będę miała co wstawiać :-)
 
hmm,zaintrygowało mnie ocenianie płci po tym guzku, mam USG z 13 tyg, ale niestety nie widać tego wyraźnie, choć nie wiem czy się nie sugeruję chęcią posiadania córeczki, że ta antenka na końcu nie jest taka zadarta ;)
Celowaliśmy z mężulkiem w córeczkę (prawie 2 dni przed owulacją, potem byliśmy grzeczni:-) ), cykle mam regularne, więc zobaczymy czy naukowo udało nam się podejść. Mam już chłopca, więc przydałaby się do kompletu córcia - ale jak będzie chłopak to przynajmniej przygotowana i wyposażona jestem ;-)
 
A to zdjęcia usg z mojej ostatniej wizyty czyli 14tydzień i 3dzień :-)
Na jednym z tych zdjęć dzidzia macha ładnie łapką, pękałam z dumy jak tak ślicznie do mnie machała :tak::tak::tak:

Pytalas mnie wczesniej o plec. Wczoraj bylam troche zmeczona i nic nie widzialam. Zobaczylam twoje zdjecia dzisiaj, na drugim jest wyraznie widoczny guzek plciowy i dziecko jest bokiem. Jak dla mnie guzek rownolegly do kregoslupa i z brzuszkiem jest kat rozwarty. Wedlug mnie to dziewczynka. Zaznaczam, ze moge sie mylic. Nie jestem specjalista, stosuje tylko metode z obejrzanego przeze mnie wczesniej filmu na temat okreslania plci w 12-14 tygodniu ciazy. Za bledy nie odpowiadam. ;-) Jak chcesz to sama mozesz sprawdzic. Guzek plciowy to to ziarenko kawy po prawej stronie zdjecia. Jak widzisz glowka jest po lewej, to guzek jest po prawej na samym koncu dzidziusia. Poprowadz linie przez to ziarenko kawy, po tej kreseczce, ktora przepolawia to ziarenko kawy i druga przez kregoslup, kregoslup to ta jasniejsza linia na pleckach, jest dobrze na twoim zdjeciu widoczny. Zobaczysz, ze te dwie linie nie przetna sie. Poprowadz taka sama linie przez guzek i druga po wierzchu brzuszka, kat jest rozwarty.
 
Ostatnia edycja:
a ja mam ostatnio jakieś małe przeczucia, ze to może jednak będzie chłopczyk??? tak cos mi podpowiada:tak:zobaczymy 21 mam usg moze coś juz będzie widać??
 
Zdjęcia z 02.11, CRL 6,43cm :shocked2:
 

Załączniki

  • ScreenShot004.jpg
    ScreenShot004.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 72
  • ScreenShot005.jpg
    ScreenShot005.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 61
Zabkamala, teraz widze. I wyglada na to, ze jest to wlasnie zabkamala, czyli dziewczynka. Guzek jest widoczny na pierwszym zdjeciu pomiedzy nozkami dzidziusia. To ziarenko kawy. Jak dla mnie jest rownolegly do kregoslupa i tworzy kat rozwarty z brzuszkiem czyli dziewczynka. A na drugim zdjeciu nie ma guzka, tylko kawalek nozki, ktory guzek zaslania. Czy to jest plec, na ktora liczylas? Mialas jakies preferencje, czy bylo ci to obojetne.
 
reklama
Do góry