reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

w moim przypadku statystyka rodzinna jest zdecydowanie przeważająca na rzecz chłopców: ja mam dwóch braci, mój partner trzech, dlatego wszyscy sa przekonani, że bedzie chłopczyk, oczywiście również będę sie cieszyć, ale nie ma co ukrywać, że byłabym zachwycona córką, chyba każda kobieta tak skrycie marzy, że w pierwszej kolejnosci bedzie miała córke...ale wiadomo, ważne żeby było zdrowe, bez wzgledu na płeć!

...jak narazie nie ma co liczyc na usg...:-)
 
reklama
super dzidziuś :)
ile już ma WZROSTU?? ;-):-D
ojej nie wiem!!

HC -srednica glowki 10,41 cm
FL-dlugosc kosci udowej 1,33 cm
bPD- wymiar dwu ciemieniowy 2,83 cm
OFD- wymiar potyliczno-czolowy 3,61 cm
i to wyszystko nie robili mi wiecej pomoiarow bo DZIDZUS jest bardzo aktywny:-):-):-) nie wiem czy te pomiary sa ok
Powiedzieli mi ze wszysyko ok no to chyba dobrze:D
 
Nie bardzo ja na tym zdjeciu widze ten guzek. Nie wiem jak on tu ulozony jest, czy przypadkiem nie troche pleckami? Bo jezeli obejrzalas to video, na tych zdjeciach, na ktorych ten lekarz te linie znaczy, to on tam jest tak wyraznie widoczny. A z twojego zdjecia to nie wiem, trudno mi powiedziec, moze w oryginale lepiej widac?
dzieki:-) o oryginale widac ten guzek:-) i dzidzius ;ladnie lezy tyle ze wlasnmie tutaj sama go tez nie widze:-/
 
dzieki:-) o oryginale widac ten guzek:-) i dzidzius ;ladnie lezy tyle ze wlasnmie tutaj sama go tez nie widze:-/

Jak dobrze widac to sproboj sama to zrobic. Popatrz, czy guzek odstaje od brzuszka, czy jest rownolegly lub nizej, rownolegly lub nizej dziewczynka, odstaje chlopczyk.

Dla dokladniejszych pomiarow zobacz czy pomiedzy guzkiem i brzuszkiem jest praktycznie kat prosty, czy rozwarty. Prosty chlopak, rozwarty dziewczynka.

I jeszcze zobacz czy jak poprowadzisz jedna linie przez po guzek i druga po kregoslupie (wzdluz guzka i wzdluz kregoslupa), to przetna ci sie one praktycznie pod katem 30 stopni, jak sie tak przetna to chlopczyk, jak nie przetna sie, sa rownolegle lub prawie rownolegle to dziewczynka. I powiedz nam, czy u ciebie ( u twojego synka) ta metoda sie sprawdzila. ;-)
 
w moim przypadku statystyka rodzinna jest zdecydowanie przeważająca na rzecz chłopców: ja mam dwóch braci, mój partner trzech, dlatego wszyscy sa przekonani, że bedzie chłopczyk, oczywiście również będę sie cieszyć, ale nie ma co ukrywać, że byłabym zachwycona córką, chyba każda kobieta tak skrycie marzy, że w pierwszej kolejnosci bedzie miała córke...ale wiadomo, ważne żeby było zdrowe, bez wzgledu na płeć!

...jak narazie nie ma co liczyc na usg...:-)

A u nas to jest tak pol na pol po obu stronach. Syna juz mam, a teraz licze na parke. ;-)
 
juz moge powiedziec ze guzek odstaje:-)

a co do lini to zobacze jak maluch pojdzie lulku bo urwis nie daje popisac:-)
 
sprwadza sie sprawdza,zobacymy czy jak dzis bede miala USG czy tez sie sprawdzi,bo teraz to musi byc coreczka:-)

ale wlasnie musi byc zdjecie plodu z boku noi widac ten guzek a jak maluch zaslonie nozka?:-(
 
No jak zasloni to bedzie pech. Sproboj zapytac sie tego co bedzie ci robil USG o plec, moze zechce sie wypowiedziec. :tak: A jak nie to widocznego zdjecia zycze, takiego bokiem i bez zaslaniania. ;-):tak:
 
reklama
Do góry