reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Mi pamietam przy pierwszym porodzie to polozna powiedziala, ze jak weszlo to niestety, ale teraz musi wyjsc, odwrotu i innej mozliwosci nie ma.:-D
Agate mi też tak mówią.... tylko ja się pytam: czy to nie może tak samo przyjemnie wychodzić jak weszło :confused::-D:-D

No właśnie zostałam poinformowana, że dnia jutrzejszego o godz. 11.00 mam zaplanowaną konsultację kardio. I ile znowu coś się nie wydarzy :baffled:
 
reklama
mój brat się dziwi czemu ja tak panikuję, to mu mówię, że to jak z jego operacją przegrody nosowej, kiedy się tak przestraszył, że wyszedł ze szpitala, ja mam to samo, tylko uciec nie mogę
że też jak się robi to się o tym nie myśli .............
 
No więc moje wyniki przedstawiają się następująco
ASPAT norma 5-31 ja mam 42
ALAT norma 5-32 ja mam 57
Bilirubina cał. norma 0-1,1 ja mam 0,7

według ginki jeszcze nie tak źle uff ale mam jeszcze zrobic to badanie ruchów i tętna płodu i się wtedy zobaczy, więc jutro z męzem na 7 rano do szpitala.
Ja chce tylko żeby mnie cosik na to swędzenie dali bo spać nie mogę w nocy.:angry:
 
No więc moje wyniki przedstawiają się następująco
ASPAT norma 5-31 ja mam 42
ALAT norma 5-32 ja mam 57
Bilirubina cał. norma 0-1,1 ja mam 0,7

według ginki jeszcze nie tak źle uff ale mam jeszcze zrobic to badanie ruchów i tętna płodu i się wtedy zobaczy, więc jutro z męzem na 7 rano do szpitala.
Ja chce tylko żeby mnie cosik na to swędzenie dali bo spać nie mogę w nocy.:angry:

Fakt, że Twoje wyniki są lekko podwyższone.. ale jakby to byla cholestaza, to wyniki Twoje sięgałyby 3 cyfr... także może nie ma sie co martwić jak mówiła Twoja ginka.. jak pójdziesz na wizytę to oni obejrzą wszystko... będziesz spokojniejsza..
 
Czy u was też tak jest że ciągle zastanawiacie się czy z dzidzią wszystko OK?:zawstydzona/y:
Bo j ato teraz głównie o tym myśle....
A teraz jak mi zaczeły trochę ręce puchnąć, i skóra swędzieć to normalnie świruję:szok:
A najlepsze jest to że ja już nie mam wizyty u mojego gin..tylko na ktg mam się zgłosić 7maja
 
reklama
To chyba normalne takie myślenie czy z dzidzią wszystko okej. Nawet jak lekarz powie że wszystko w porządku, że tak ma być, nadal pozostaje obawa. W pracy koleżanka stwierdziła, że już jak zaczynamy się martwić o nasze dziecko to tak zawsze będzie. Najpierw ciąża, czy dzieciaczek prawidłowo się rozwija, czy mu wszystko co trzeba się wykształca i czy tak jak trzeba, czy przy porodzie nic się nie stanie... później opieka nad dzidziulkiem i też obawy, dlaczego płacze, czy coś boli, czy coś jest nie tak... Później dorastanie dziecka, młodość. Tak jak nasze matki nadal się o nas martwią tak i już z nami będzie.
 
Do góry