reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

No tak - ode mnie :-)
Ale tak powaznie, to ja już chciałabymm JUŻ się rozpakować. Brzuch twardnieje nieludzko, choć nieregularnie szczególnie wieczorem - masakra

powiem tak, że też chętnie bym już urodziła, tym bardziej, że lekarz zapewnia, że wszystko jest rozwinięte i można spokojnie rodzić...
ale wiesz, że chciałabym za bardzo burzyć kolejności ;-)
a co do brzucha, to też najbardziej wieczorami narzekam na jakieś napięcia itd. w ciągu dnia jest ok :-)
 
reklama
a mnie wczoraj Pani doktor oznajmiła przez telefon, że mi się hemoglobinka podniosła.. więc jestem też szczęśliwa.. choć wynik jakiś super nie jest bo 11.4 ale to i tak lepsze niz 10,7.....
 

Załączniki

  • skakanka.gif
    skakanka.gif
    2,1 KB · Wyświetleń: 53
a mnie wczoraj Pani doktor oznajmiła przez telefon, że mi się hemoglobinka podniosła.. więc jestem też szczęśliwa.. choć wynik jakiś super nie jest bo 11.4 ale to i tak lepsze niz 10,7.....
Wiolan - gratuluję poprawy hemoglobinki
A tak na marginesie - jak długo powinno się żelazo łykać przy anemii - do porodu aż, czy tylko do poprawy wyników? nie zapytałam mojego lekarza, nadal biorę mimo, ze ostatnio hemoglobina u mnie była powyżej 12
 
Wiolan - gratuluję poprawy hemoglobinki
A tak na marginesie - jak długo powinno się żelazo łykać przy anemii - do porodu aż, czy tylko do poprawy wyników? nie zapytałam mojego lekarza, nadal biorę mimo, ze ostatnio hemoglobina u mnie była powyżej 12

Mi lekarka kazała brać tylko do poprawy wyników i tak zrobiłam. To było ponad dwa miesiące temu i od tego jednego razu kiedy miałam niskie żelazo, nie biorę już dodatkowo żelaza (łykam tylko Feminatal), wszystko jest ok i żelazo w normie.
 
Malina ja ostatnio pytałam moją gin czy mam brać jeszcze żelazo, to powiedziała, że nie zaszkodzi, a przynajmniej po porodzie będą lepsze wyniki. W przyszłym tygodniu idę do wampirowni, to zobaczę czy się wynik poprawił, bo wcześniej miałam 11,3.
 
Malina ja ostatnio pytałam moją gin czy mam brać jeszcze żelazo, to powiedziała, że nie zaszkodzi, a przynajmniej po porodzie będą lepsze wyniki. W przyszłym tygodniu idę do wampirowni, to zobaczę czy się wynik poprawił, bo wcześniej miałam 11,3.

Ja też tak zrobię - na razie będe brać - zobaczymy co gin mi powie jeszcze w tym temacie za tydzień na wizycie
 
Ja pisałam na ogólnym ale napisze jeszcze tu.Wczoraj byłam na usg,wszystko jest ok,pani doktor dokładnie wyoglądała małego,no i na 100% będzie chłopak :tak:.Waży 1900,a termin wyliczyła mi na 25 maj.Zastanawiam się tylko czy troszke nie za mało waży,niby lekarka mówiła że ma jeszcze czas żeby urosnąć,ale tak się jeszcze nad tym zastanawiam.

Luthien, gratuluje udanej wizyty, no i tej parki, ktorej ci zazdraszczam.
 
Agate dziekuję! Ty tez możesz jeszcze się o dziewczynkę postarac,może za trzecim razem się uda ;-).Ale wiesz tak myślę że fajnie jest mieć rodzeństwo tej samej plci bo pewnie się lepiej dogadają,ja mam brata i w dzieciństwie wiecznie kłótnie były ;-)
 
reklama
Do góry