reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

dawno mnie nie było, ograniczenia wsadzili mi z ery:baffled: dziady!
we wtorek byłyśmy na wizycie i wszystko ok, wyniki w normie, badanie usg w porządku no i moja kluska ma już całe 2 kilogramy:-) kilo w miesiąc przybrała, nieźle.
 
reklama
hej dziewczyny ja tez własnie wrociłam od gina wynki mama dobreserduszko maluszka dobrze bije cisnienie mam w normieusg za 3 tygodniewiec dowiem sie jak sie usadowił mały i czy moje łożysko juz nie jest przodujace jak było w 24 tygodniu a terz jest 31 i gin powiedziała ze do 34 powinno sie juz ułożyć prawidłowo mam nadzieje bo jak nie to powiedziała ze grozi mi cesarkapozdrawiam :)
 
Hej:-)
Ja już po wizycie:-)
Wyniki dobre, twardnieje też mi trochę brzuch, powiedziała że w tym czasie to normalne,ale mam dużo odpoczywać i zero dźwigania:-)
Szyjka macicy zamknieta, skierowana w dół
Odczyn Coombsa (mam ujemny rh, więc trzeba sprawdzać) też ujemny, więc nie wytwarzam naszczęście przeciwciał . Teraz dostałam skierowanie na morfologie HBs i chyba odczyn Wassermana
Słyszałam bicie serduszka, wszystko jest dobrze:-):-):-) Super uczucie:tak:
Waga +2 kg wg nich, według mojej +1:-Dniby mała różnica ale wolę moją łazienkową :-D Za dwa tygodnie usg, a następna wizyta 8 kwietnia
 
Dziewczyny to fajnie że wizyty się udały i same pomyślne nowinki otrzymałyście
 
dawno mnie nie było, ograniczenia wsadzili mi z ery:baffled: dziady!
we wtorek byłyśmy na wizycie i wszystko ok, wyniki w normie, badanie usg w porządku no i moja kluska ma już całe 2 kilogramy:-) kilo w miesiąc przybrała, nieźle.
Corina - nieźle. Gratuluję udanych wizyt wszyskim Majóweczkom,
Moja Młoda na usg w 30 tc ważyła 1400...cholercia jakby niedożywiona czy co? Ale jutro umawiam się na kolejne usg i mam nadzije, ze juz waży powyżej 2 kg
 
reklama
Na wstępie gratuluję udanych wizyt.

Mam pytanie do dziewczyn, które przyjmują luteinę, odkąd zaczęłam ją stosować już dwa razy rano jakby to ująć odeszła mi tak ilościowo łyżeczka do herbaty mleczno białego płynu. Poleciałam do lekarza, nie stwierdził ubytku wód płodowych, ale sytuacja się powtórzyła. Moje pytanie brzmi czy Wam też tak się zdarzało? Trochę się martwię, czy to nie jest czasem sączenie się wód płodowych. Tym bardziej, że mam skurcze.
 
Do góry