reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Moja koleżanka wróżyła mi też z obrączki(zawieszonej na nitce) wyszło że pierwsza dziewczynka, drugi synek i koniec! ;-) Na szczęście u męża wyszło to samo :-p:-D:-p Kilku osobom się sprawdziło, więc może i u mnie tak będzie...:happy:
 
reklama
Z tego kalendarza chinskiego wyszło mi, ze tym razem powinna byc dziewczynka :):):)

a sprawdziłam jak to bylo z Antkiem i tez sie zgadza... miał być chłopiec i jest :)
 
Z Chinskiego kalendarza pierwsza ciaza sie zgadza czyli - chlopiec,
a druga oby tez sie zgadzala wedlug tego kalendarza byla by wymarzona corka... :-):-):-):-)
O O O ooo Tak! Tak! Tak!
 
u mnie z tego kalendarza sie zgadza i amm synka a teraz to ja nie wiem co wychodzi,bo nie wiem kiedy poczelo sie moje dziecko,czy w sierpniu czy we wrzesniu:-)bo wspolzylismy 30 sierpnia i nie wiem czy mialam wtedy owulacje czy na poczatku wrzesnia,jezeli w sierpniu to wychodzi mi corka a jak we wrzesniu to synek,nie nie nie ma byc corka:-)
 
u mnie z tego kalendarza sie zgadza i amm synka a teraz to ja nie wiem co wychodzi,bo nie wiem kiedy poczelo sie moje dziecko,czy w sierpniu czy we wrzesniu:-)bo wspolzylismy 30 sierpnia i nie wiem czy mialam wtedy owulacje czy na poczatku wrzesnia,jezeli w sierpniu to wychodzi mi corka a jak we wrzesniu to synek,nie nie nie ma byc corka:-)
ja wiem ze w sierpmniu dokladnie 14-tego...heheeh zreszta zobaczymy co sie wykluje...
Mam usg 10 Listopada tylkoze ja rodze w Irlandi w szpitalu w corku nie wiem jak tam jest jeszcze nie bylam przekonam sie i ciekawe czy powie mi juz cos na temat pluci:-D:-D:-Dchcialabym uslyszec corka.....JUPI
 
martyna222 śliczny widok, ja też marzyłam o bliźniakach :happy:
Ja może dzisiaj wkleję swoje po USG, ale nie mam skanera.
Wezmę płytę CD, może będzie można nagrać w gabinecie.
 
ja wiem ze w sierpmniu dokladnie 14-tego...heheeh zreszta zobaczymy co sie wykluje...
Mam usg 10 Listopada tylkoze ja rodze w Irlandi w szpitalu w corku nie wiem jak tam jest jeszcze nie bylam przekonam sie i ciekawe czy powie mi juz cos na temat pluci:-D:-D:-Dchcialabym uslyszec corka.....JUPI
wiez ze napewno tego dnia mialas owulacje? czy tego dnia wzpolzylas,bo ja tez wiem kiedy wspolzylam 30 sierpnia ale to nie znaczy ze wtedy poczelo sie nasze dziecko bo np owulacje moglam miec dopiero za pare dni
 
wiez ze napewno tego dnia mialas owulacje? czy tego dnia wzpolzylas,bo ja tez wiem kiedy wspolzylam 30 sierpnia ale to nie znaczy ze wtedy poczelo sie nasze dziecko bo np owulacje moglam miec dopiero za pare dni
TAK tego dnia wspolzylismy... potem ja wyjechalam na 2 miesiace do polski wiec nie moglo byc inaczej..:-):-)
 
reklama
Pomóżcie proszę, jak wkleić te zdjęcia. Utwożyłam album, wstawiłam zdjęcia, ale teraz nie mogę znaleźć tego albumu... Wolałąbym wklejać w posty :-)
 
Do góry