reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

my chcemy chlopca, jakos nie umiem inaczej myslec o tym stworku niz jako o chlopcu. kupujac ubranka nie zwracam w ogole uwagi na rozowe ;)
na chlopca mamy bardzo duza szanse bo zaplodnienie bylo w trakcie owulacji. za 2tygodnie wybieram sie na usg genetyczne i to bedzie poczatek 14tygodnia wiec mozliwe ze cos juz bedzie wiadomo nt plci.

Zyczę Ci chłopca ale płeć nie zależy od Ciebie i Twojej owulacji tylko od plemnika bo Twoje dziecko Tobie zawdzięcza pierwszą część 'X' teraz od tatusia zależy czy będzie XX czy XY ;) Plemnik przenosi druga część.
 
reklama
ja jestem pewna że to będzie dziewczynka. tak po prostu, tak samo jak byłam pewna że jestem w ciąży chociaż testy wychodziły negatywne ;) śmiejemy się z M. że wyśniłam sobie ciążę, a teraz ciągle śnią mi się dziewczynki taki śliczne malutkie, a to je karmię, a to przebieram, a to tulę tak więc zobaczymy czy moje przeczucia potwierdzi USG.

byłyście już może tutaj dziewczyny? w sumie sprawdzalność wysoka...
https://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/planowanie_plci_dziecka_kalendarz_chinski
 
reklama
Krew odnawia się co 7 lat i niby płeć dziecka zależy od tego kogo krew "starsza" jest mamy, czy taty.
Na moim przykładzie:
Ja mam 29 lat = 7 + 7 + 7 + 7 + 1, czyli wiek mojej krwi to 1 rok
Mój mąż ma 30 lat = 7 + 7 + 7 + 7 + 2, czyli wiek jego krwi to 2 lata
2 > 1- wiek krwi taty jest większy od wieku krwi mamy, czyli chłopiec :-)
Wyczytałam to na jakiś stronach, a co będzie zobaczymy :-):-):-)
 
Do góry