reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Watek Porodowy

xpatrysiax - no czasem zamiast kierować się standardami musieliby się kierować dobrą wolą żeby to zauważyć, a z tym u niektórych trudno! Tak czy inaczej, Agacia miałą super lajtowy porodzik!! I takiego życzmy sobie nawzajem!!
 
reklama
Az strach pomysleć jakby stwierdzili ze mam jechac do domu bo nic nie pójdzie :zawstydzona/y:, a połozna po moim porodzie prosiła zebym przy nastepnej ciązy, jak tylko zaboli mnie podbrzusze to mam jechac do szpitala bo urodze na ulicy.
 
Agacia twój opis jest niesamowity, ale ci poszło ekspresowo, gratulacje... takich opisów nam tu trzeba:-)podnoszą na duchu:-)
 
Az strach pomysleć jakby stwierdzili ze mam jechac do domu bo nic nie pójdzie :zawstydzona/y:, a połozna po moim porodzie prosiła zebym przy nastepnej ciązy, jak tylko zaboli mnie podbrzusze to mam jechac do szpitala bo urodze na ulicy.

No to teraz jak mi powiedzą w szpitalu,że mam jechać do domku, to sobie namiot rozbiję przed budynkiem i będę koczować :-)
 
Agacia, jak na pierworódkę expresowy poród miałaś, wlaściwie sama sobie go poprowadziłaś, co prawda najadłaś sie strachu, pozazdrościć tylko
DZIELNA Z CIEBIE DZIEWCZYNA
 
Agacia fajnie mialas, taki porod to marzenie ;-) Na to wychodzi ze narazie tylko ja zostalam pokarana takimi bólami. Pytia tez super ekspres :tak:
 
jeny dziewczyny jestescie niesamowite..heha Ty Agacia mega niesamowita twoj opis zytalam z zapartym tchem a lzy lecialy same...jestes tworzona do rodzenia...hehe...:)
 
reklama
Do góry