reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
puchatko - gratuluję :tak: współczuję sytuacji - my chociaż wyszliśmy na swoje 47 m2 i chociaż jest ciężko to dajemy radę sami z pomocą finansową rodziców :tak:

Esch - czy ja dobrze widzę i mogę złożyć gratulacje czy za wcześnie? :laugh2:

Pozwolili mi spłacać w ratach i złożę ten wniosek o zapomogę nie będę się certolić skoro dziekan chce mi go podpisać :tak:

Dziewczyny cieszę się waszym szczęściem i czekam aż moje drugie się ziści. Na razie jadę na plasterkach więc nie mam możliwości "wpadki" bo Marcin by zauważył brak plastrów przez trzy tygodnie. Czekam więc aż wyjdziemy z dołka finansowego i pójdę do pracy a Karola do przedszkola.

Mam nadzieję że mogę raz na jakiś czas do was zajrzeć? :sorry:;-)
 
Sol dzięki:tak:ja nadal w szoku ale choć niespodziewane to szczęście wielkie:tak:a co do braku możliwości na plasterkach taki brak możliwości u mojej kuzynki ma na imię Hania i skończył 10 miesięcy:-D:-D
Madziujka dziękuje:tak:
 
Sol Kochana dobrze widzisz!!! :tak: Betka dzis wyszla 235.... no i mam nadzieje ze teraz bedzie z dnia na dzien coraz wyzsza :tak:
Mam nadzieję że mogę raz na jakiś czas do was zajrzeć? :sorry:;-)
O co Ty pytasz?? UDam ze tego pytania nie widzialam a Ciebie tutaj czesciej zobaczymy :-D
 
Puchatka - gratuluję--pamiętam że z pierwszym dzieciątkiem nie było łatwo a tu taka niespodzianka:-)

Esch- jeszcze raz gratuluję tak wysokiej bety w takim dniu cyklu. dbaj o siebie - a basen ozonowany?czy chlorowany?trzeba uważać na ewentualną chlamydię :-) no chyba ,ze masz pewność co do czystości tego basenu.....ja to taka przewrażliwiona jestem ..........

Madziujko
- :-D:-) co u Cudka :-)
 
Anusienka no wlasnie sie zastanawiam co z basenem dlaje zrobic bo karnet mam do konca stycznia. A nawet nie wiem jaka jest woda na tym basenie.... teraz bede miala myslenice... Kurcze ale musze sie jakos ruszac bo inaczej to obrosne w tluszczyk!
 
Esch AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje i trzymam kciuki żeby betka ślicznie rosła!!!!:-):-):-):-)
 
reklama
Nowe fasolki widzę :-)

Puchatko, gratuluję Niespodzianki :-)

Esch, i tutaj powiem jak bardzo cieszę się Twoją ciążą :tak:

Anusieńko, jak synek? Co u Ciebie kochana wogóle???
 
Do góry