reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
ivi - jak na razie mam 960 zł zaległego czesnego i praktyczne 0 na koncie a 1 grudnia będę miała debet bo ściągną nam ratę za mieszkanie a no i trzeba dożyć do 10. Jak się obronię - o ile mnie nie wyrzucą za niepłacenie czesnego - to idę do pracy, a zanim dostanę stałą umowę to trochę minie więc liczymy wstępnie jak Karola będzie miała 3 latka. Ale to też zależy jak będzie się nam finansowo układało. Jak na razie siedzę i ryczę z bezradności bo dostałam pismo z uczelni że do 5 grudnia mam zapłacić 960 zł bo zostanę skreślona z listy a jeśli się tak stanie to dojdzie mi do tego 450 zł wpisowego żeby mnie zapisali spowrotem na listę. Nic tylko się powiesić a w marcu mam się bronić.
 
Lapisku - i ty też? :laugh2: Gratuluję ;-)
Tak jakoś:-DDziękuje za gratulacje:tak:
Sol-zyczę rozwiązania problemu finansowego. W takiej sytuacji to wzięłabym chyba nawet jakąś pożyczkę świąteczna aby ja potem spłacać przez 2 lata.Byle tylko skończyć te studia i już nie dopłacać:tak:
 
lapisku - kredyt odpada -mamy już mieszkaniowy, M. pożyczkę z pracy spłacamy za okna, spłacamy kartę kredytową bo kupiliśmy szafę. Jakbyśmy mieli jeszcze 4 kredyt wziąć to bym się chyba powiesiła. Udało mi się załatwić spłatę w ratach od stycznia a rektor z którym jestem w dobrej komitywie powiedział że mam napisać wniosek o zapomogę losową. Nigdy takiej nie brałam i głupio mi, ale jeśli inni biorą to czemu i ja nie mam skorzystać? I tak pójdzie na poczet czesnego.

Boniu jak mi się drugie dzidzi marzy :zawstydzona/y: A rzeczywistość tak potrafi zdołować :-(
 
Sol a u Twojego meza w pracy nie mozna wziasc zapomogi losowej? A na uczelni zapomoge bierz jak tylko Ci ja przyznaja i nie patrz sie na nic!!! najwazniejsze zebyscie jakos te dlugi posplacali a Ty zebys za studia moga zaplacic!!!
 
Sol trzymam kciuki co by Wam się wyprostowało bo wiem jak to jest z tą przeklęta kasą ja dzisiaj dostałam bardzo niespodziewany prezent mikołajkowy z terminem rozpakowania na sierpień staranek nie było a raczej bym powiedziała że w drugą stronę ale życie swoje trawię szok i nie ma bata jakoś dać radę musimy
 
reklama
Eschenbach wiesz ja bym wolała żeby teraz to szczęście przyszło do Ciebie a do mnie troszkę później bo nasza sytuacja teraz marna jest delikatnie mówiąc ale takie życie widać mieszkamy u moich rodziców na 40m2 J szuka pracy ehh ciężko jest ale musimy dać radę i koniec:tak::tak: mocno trzymam kciuki za Ciebie
 
Do góry