reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Pandorko...witaj..wchodzę rano patrzę wątek staraczkowy i Pandorka..myślę napewno w ciazy ..i jest
GRATULUJĘ!!!! Cieszę się..

oj to fasolinki się pojawiają..jak Cudnie!!!
 
a dziękuję, dziękuję Madziujko ;-)
teścik robiony dzisiaj o 4.30 rano z porannego ... (37 dzień cyklu)


img3415f.jpg
 
Ostatnia edycja:
Pandorko, łał :-):-):-) Z całego serca gratuluje!!! Przyszły tatus pewnie szaleje ze szczęścia ;-)
 
Dzięki dziewczyny!
Tak, vezyrek płakał ze szczęścia- z reszta się nie dziwię...

Szczególnie, że we wrześniu mieliśmy zacząć in-vitro!
A tu proszę... taka niespodzianka... i to jeszcze tuż po (brytyjskim) dniu ojca!
@ spóźniała się już 9 dni.... ale u mnie się już to zdazało... w ogóle ostatnie cykle miałam strasznie popaprane... zdażyło się nawet krwawienie pomiędzy :wściekła/y:

no ogólnie podeszłam do tego bardzo olewająco, bo.. u mnie zawsze było tak, ze jak sobie zatestowałam, to tego samego lub następnego dnia przyłaziła @... zawsze... aż do dzisiaj...

zatestowałam dla świętego spokoju, że tak powiem "na wywołanie @", ale jak zobaczyłam II to o mało z kibelka nie spadłam :szok:

więc poleciałam ucałowałam vezyrka i życzyłam mu szczęśliwego dnia ojca:sorry2:
a on mi na to zebym sobie jaj nie robiła...

więc mu pokazałam to zobaczył nawet po ciemku :-D... w świetle wschodzącego słońca :-D

no i radości nie było końca!

nie mogliśmy się powstrzymać i przyszli dziadkowie już wiedzą
:cool2:
 
reklama
Pandorko - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

super wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-)
 
Do góry