reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Witajcie,

I dzis kolejny koszmarny dzien!!! Leje, grzmi a mnie znowu spanie meczy....

Ivi kciuki zacisniete i czekamy na relacje :tak:

Madziujka musze to wlasnie tak w mojej lepetynce przetlumaczyc sobie... alez to jest prawie niemozliwe :-(

Monika buzka!;-)
 
Esch, nie przetłumaczysz tego łepetynce, to musi przyjsc samo. musisz dojrzec do tego. bo takie sztuczne niemyślenie o dziecku nic nei da, bo wtedy myslisz o tym, że nie myślisz, ze sie wyluzowałaś. a jak sie naprawde wyluzujesz, to nie bedziesz o tym myślala, nei bedziesz szukała objawów.
ja np zrezygnowałam z naturalnej ciązy i skupiłam sie na diagnostyce, leczeniu i prognozach kliniki - zaufałam im i przestalismy sie na siłe starac, sexik był tylko dla nas, nei dla dziecka. i naprawde odliczałam dni do wizyty u lekarza, zeby dowiedziec sie kiedy pierewsza inseminacja, zaczelismy odkłądac kase na in vitro.
i Filipek wtedy trafił do nas :-)
 
Pandorko hop hop! gdzie jesteś i jak się czujesz :-):-):-):-)

miłego dnia dziewczynki!! :-):-):-):-)
 
Witajcie,

I dzis dla odmiany znowu deszcz... w sumie dawno go nie bylo. Do tego temperatura ponad 20 stopni i mamy saune... gorzej niz Tunezji!!!!:szok:
 
Jestem, jestem...
Czuję się fantastycznie :-D:-D:-D
13go idę na pierwszą wizytę do położnej i mam nadzieję na skierowanko na USG i może wtedy dowiem się ile ta moja fasolinka już ma
;-)

Ivi a jak tam u Ciebie ???
Widzę, że wskoczyłaś już w trzecie okienko

Wybraliście już jaką brykę kupicie?
Ja nie oszukuję, że chcielibyśmy mutsy urban rider ale coś mi się wydaje że przystaniemy na tańszej opcji
 
Ostatnia edycja:
Pandorko - my się czujemy bardzo dobrze :)
wczoraj byliśmy podglądać maleństwo :) z USG wychodził 8 tydz 2 dzień :)

co do bryki to jeszcze na to za wcześnie:) najpierw musimy kuchnię w domu skończyć i nasz pokój wykończyć (wycekolować sufit + położyć tapety na ścianach) żeby jak dzidzia się urodzi był choć jeden pokój w 100% skończony... Dom pochłania ogromne ilości pieniędzy niestety...
 
reklama
Do góry