reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
dzięki kochane :)) dla mnie to nadal jest szokiem :) na razie dwa razy dziennie biorę luteinę, bo lekko plamiłam, ale dziś już jest ok :) i czuję się rewelacyjnie tylko co parę godzin muszę się odrobinę przespać:-D

malaga - to się nazywa prawdziwa wpadka kontrolowana:-D:-D ;)
 
Chyba jeszcze sie nie witalam na tym watku
a015.gif
wiec pozwolcie ,ze to zrobie :-)
O dzidzie staramy sie juz od ponad 5 lat z zadnym skutkiem jak na razie
d015.gif
. Ale ze " nadzieja jest nieodłącznym elementem życia" To jej nie trace :-)

Pozdrawiam was wszystkie ,a IVI serdecznie gratuluje
m015.gif
 
Witajcie,

Wlasnie wrocilam do domku.... ale dzis duzo znajomych spotkalam!!!! Tyle spotkan mnie czeka ze hoho :szok:

Puchatka dzieki za przytulaska.... tylko to mi na razie zostalo :-(

Malaga oj chyba jutro na obiad fasoleczke zrobie :tak:
 
Eschenbach ja bardzo wierzę że i Tobie się uda ale Ty czekasz na bardzo bardzo wyjątkowego maluszka i dlatego trwa to tak strasznie długo:tak:bo jak się stara o maluszka to wydaje się że cały świat jest w ciąży że wszyscy mają dzieci tylko nie Ty ale bardzo mocno trzymam kciuki żeby i Tobie zaświeciło słoneczko gwarancji dać niestety nie mogę ale mocno trzymam te kciuki mam głęboką nadzieje :tak::tak::tak::tak:
 
Dobry :-)

Puchatko...pieknie to wszystko ujęłaś :tak:

Esch...i ja mocno zacikskam kciuki za was...z całego serca życzę ci dzieciątka pod serduszkiem :happy:

Ivi...bardzo twarzowy suwaczek...pasuje do ciebie jak ulał ;-):-):-D

Ja dziś koło południa wybywam z pracy....biorę sobie pół dnia urlopu :-p
 
Esch - a ja czekam na Ciebie na grudniówkach lub na styczniówkach :) i wierzę że niedługo bociany będą latały nad Twoim domem! (2 tygodnie temu nad naszym latały aż 4!! :D )

monika3 - ale czy to aby nie sen? nie wierzę w to tak do końca:-D a jeszcze 2 tygodnie do usg! :-(
 
Witajcie,

W pracy dzis luzy, zostalam juz sama i musze wysiedziec jakos do 16.

Puchatka dziekuje za kciuki:tak:

Monika :-)

Ivi bocianow nad naszym blokiem nie widzialam ale jak wracalam od tesciow w swieta to kilka bocianow siedzacych w gniazdach widzialam.
Czekam na swieze fluidki od Ciebie:tak: (moze one pomoga)
A grudzien to calkiem ladna data (moje urodzinki ;-)).
 
reklama
Jarzebinko 18 tydzień łół!!!! Jak sie czujesz

dziękuję ... czuję sie ok, najpierw 3 misiące mdłości, cieszyłam sie jak minęły, a teraz zgaga, cóż urok ....... :tak: ale 27 może poznam już płec ...... oby ....... :tak:

IVI, wielkie gratulacje ........ :tak::-D:tak:

a ja witam z ulopu, przed zmianami w pracy zrobiłam sobie wolne, więc odpoczywam i relaksuje się u rodziców na wsi :tak: pełen luzik mamusia gotuje, rodzeństwo zajmuje sie małym, a ja tylko wystawiam buzię do słoneczka :tak:
 
Do góry