reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Witam

kurcze nie wiem czy mnie ktos tu jeszcze pamieta (oprócz dziewczyn które pamietają :-D) , wieki tu nie pisałam :sorry:

Ivi nie wariuj kochana ... przeciez Ty wiesz, my wiemy, że bedzie w porzadku :-)

Lapis ale z ten czas leci ... dopiero lecieliście a tu juz prawie wracacie :eek:

Sol :-) ... gratuluje 4+ :tak:

Malaga ale mi smaka tymi fasolkami zrobilas :sorry: ... normalnie nastepnym razem wbije sie na obiad do Ciebie :-D;-)

Jarzębinko to juz niebawem moze poznasz plec :-) ... suuper :tak:

i milego dnia :-)
 
reklama
moniqa - gdyby test wyszedł wyraźniejszy niż poprzednio, przestałabym się martwić :) ale nie wyszedł.. więc wolę być spokojna :tak:;-)
 
Moniqa - hmmm... coś tam pamiętam ale jakoś słabo :-p:laugh2::laugh2::laugh2: Co tam u ciebie? Jak tam Dawidek rośnie? A ja sobie gratuluje średniej z 5 semestrów = 4.5 :laugh2:

Ivi - ja nie trzymam bo wiem że wszystko będzie ok :tak::tak::tak: (no dobra, trzymam:-p) a wyrazistością testów się nie przejmuj mi II wyszła za drugim razem bledsza niż za pierwszym a betka o 1000 wyższa :tak:

A ja się właśnie męczę bo w poniedziałek byłam na 6 a wczoraj na 8 min na solarium i wczoraj przesadziłam i jestem poparzona odrobinę - boli pierońsko :no: szczególnie pod kolanami jest nieprzyjemnie bo ciężko mi je zginać :szok:
Moje dziecię szaleje po całym domu - uczy się biegać co w przedpokoju kończy się upadkiem bo nie ma tam dywanu tylko panele :-p:rofl2:Idę kończyć obiad i spadam do dentysty :crazy:

Nareszcie mam swój stary nick :laugh2::tak::laugh2::tak::laugh2::tak::laugh2::tak::laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej, od jakiegoś czasu z moim partnerem staramy się o dzieciątko, robiłam już dwa testy wyszły negatywnie ale było to chyba za szybko. W poniedziałek miałam dostać @ i do dziś nic, bolą mnie piersi, jajniki.. zrobiłam przed chwilką test i są dwie kreski...!! z tym że ta druga (ta ważniejsza) jest bardzo blada, mam wierzyć temu testowi czy wykonać go lepiej jeszcze raz ale z rana?? pomóżcie! w duchu się cieszę, ale z drugiej strony podejrzewam, że test mógł się pomylić!! co Wy na to?
 
hej, od jakiegoś czasu z moim partnerem staramy się o dzieciątko, robiłam już dwa testy wyszły negatywnie ale było to chyba za szybko. W poniedziałek miałam dostać @ i do dziś nic, bolą mnie piersi, jajniki.. zrobiłam przed chwilką test i są dwie kreski...!! z tym że ta druga (ta ważniejsza) jest bardzo blada, mam wierzyć temu testowi czy wykonać go lepiej jeszcze raz ale z rana?? pomóżcie! w duchu się cieszę, ale z drugiej strony podejrzewam, że test mógł się pomylić!! co Wy na to?
Jeżeli jest druga kreska to znaczy że jesteś w ciąży! Powtórz test z porannego moczu albo idź na bete (badanie z krwi). Gratuluję i pozdrawiam
 
reklama
no jest ta druga kreska, ale jest bardzo blada !! to nie ma znaczenia czy blada czy wyraźna?? ważne, że jest??!!
kurczę ale się cieszę!!!
 
Do góry