reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Przeczytałam cały wątek i wracam na stałe 😉 to było jak oglądanie serialu na Netflixie. Ciekawiło mnie co będzie dalej u Was, więc czytałam kiedy mogłam, a teraz jakbym czekała na kolejny sezon 😅

Nie było mnie sporo czasu na kreskach, ale nic się nie zmieniło.
W grudniu miną nam 3 lata starań. Mamy bardzo złe wyniki nasienia, u mnie hashi i PCOS, ale w teorii wszystko działa dobrze.

Wizyta kwalifikacyjna 17 września. @LadyCaro bardzo proszę o wpisanie w kalendarz 😉
 
Przeczytałam cały wątek i wracam na stałe 😉 to było jak oglądanie serialu na Netflixie. Ciekawiło mnie co będzie dalej u Was, więc czytałam kiedy mogłam, a teraz jakbym czekała na kolejny sezon 😅

Nie było mnie sporo czasu na kreskach, ale nic się nie zmieniło.
W grudniu miną nam 3 lata starań. Mamy bardzo złe wyniki nasienia, u mnie hashi i PCOS, ale w teorii wszystko działa dobrze.

Wizyta kwalifikacyjna 17 września. @LadyCaro bardzo proszę o wpisanie w kalendarz 😉
hej, chyba Cię ściącgnęłam myślami bo myślałam dziś o Tobie i chciałam Cię wywołać :D
Cieszę się, że masz kwalifikację, niech się skończy już to badziewie i dla nas...
 
Dziewczyny czy przed samym transferem na cyklu sztucznym miałyście jeszcze badany progesteron? Albo czy warto sprawdzić dla samej siebie?
 
reklama
Do góry