reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Ivi - gratulacje !!!



Eschenbach - jak pójdziemy to się dowiemy - na czerwiec, ale to tylko formalność (chociaż od dziecka marzyłam o kościelnym) będzie tylko rodzina i przyjaciele a potem prawdopodobnie zrobimy sobie wieczór w klubie ze znajomymi.

malaga - nijak poszło - pisałam na pół godziny przed zajęciami :-p:laugh2: ale 4+ jest :laugh2:

Jeny - byłam w sobotę na panieńskim koleżanki. Wzięłyśmy 0,7 na 4 osoby a potem poprawiłam drinkiem. I jak w domu po jednym piwku już mi wesolutko i w nogi idzie tak o 3.30 wróciłam do domu - byłam trzeźwa jak niemowle :rofl2: Ale szalałyśmy na parkiecie równo - już 4 lata się tak dobrze nie bawiłam :baffled::laugh2::rofl2: wyszalałam się jak dawno temu :tak: A w sobote idę na jej wesele :laugh2:
Mąż mi wykupił karnet na solarium żeby mi poprawić nastrój i dzisiaj byłam pierwszy raz - odprężona wyszłam stamtąd i jakaś taka ... boskie uczucie :-p Mila odmiana po wizycie u dentysty :-p:laugh2:
A miałam rozmowę na temat drugiego dziecka - na pewno będzie ale kiedy ... to czas pokaże, ale mam nadzieję że mogę tu do was zaglądać :sorry:

Dobrej nocki życzę ;-)
 
reklama
witam i tu

Lapis juz wracacie? jak to zleciało!!! Juz doczekać sie relacji nie mogę :-)

Esch grudzień jest super ..trzymam kciuki!!!
 
witam Was:-)
jestem tu nowa ale ten wątek pasuje do mnie jak ulał,ciagle mam nadzieje
mam 32 lata,jestem po 3 stratach i staramy sie o maluszka
widzę tu kolezanki z innych wątków;-)
mysle,że tu kazda niezaleznie od rodzaju problemów z jakim sie boryka znajdzie nadzieje
 
i każda bez wyjątku zostanie mamusią!!
ola15 witaj :)) krótkich staranek i szybkeigo przesyłania fluidków!!

Esch - ja fluidki porozsyłam jak powtórzę betę, bo na razie to wszystko dla mnie mało realne jest ;-)
 
Witajcie!!!

Siedze w pracy i zasypiam od samego rana :szok::szok::szok:

Jarzebinka ale zazdroszcze Ci urlopu :-(

Sol to udanej zabawy w sobote zycze :tak:

Lapis wszystko co dobre niestety za szybko sie konczy :-( ale z drugiej strony to nie ma jak ww wlasnym domku :tak:

Ola witaj :-)

Ivi a kiedy betke powtarzasz?? bo ja z utesknieniem czekam na te fluidki..... dawno zadnych nie bylo na watku ;-)

Malaga z fasolki nic nie wyszlo bo sie okazalo ze nie mialam fasolki w domu.... a jak pojechalam do sklepu to zamiast fasolki wzielma krokiety i na obiad byly krokiety z barszczem
 
Esch - dzisiaj byłam na pobraniu krwi, wyniki po 16..

dziewczyny błagam trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze i betka odpowiednio wyższa od piątkowej... przyznaję bez bicia że trochę umieram ze strachu ;-);-)
 
reklama
Do góry