reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

malaga - nie ma to jak stara ekipa :-D

Elżbietko - trzeba więcej chodzić po schodach :tak: chociaż czasami jak wracam z Karolą ze spaceru to mamy problem z doczłapaniem na nasze 1-wsze piętro :sorry:

Ivi - jak ustalimy termin - powinien być w tą niedziele, ale chyba będzie w czerwcu, ale na razie nie wiem którego, nie robimy żadnej impry po bo była po cywilnym, teraz to tylko formalność żeby uzupełnić metrykę Karoli. Skoro już się zdecydowałam ochrzcić i wziąć komunię i bierzmowanie to i ślub by się przydał :-p Mam nadzieję że przymiarka była udana, ja się zastanawiam jak teraz będę wyglądać w mojej sukni.

Eschenbach - już nie boli :tak::-D:tak: miałam zębiaka - taki malutki ząbek w kanale i dlatego nie zatruł się jeden kanał i bolało jak diabli. Ale już jest ok. A dalej czekam na drugą dwójkę Karoli i już coś długo nie chce wyjść koza.

A u nas powoli, byliśmy dzisiaj ustalić termin ślubu kościelnego ale kancelaria dzisiaj nieczynna. Karola żywe srebro lata po domu jak wariat. Byliśmy z nią niedawno na bilansie i szczepieniu na meningokoki. Karola ma 80 wzrostu i waży 11,8 kg. Kiedy ona tak urosła :eek::sorry: Biega po domu więc trzeba ciągle za nią patrzeć. Gada jak najęta i czasami chciałabym żeby była ciut cichsza. Ja chyba zgłupiałam że zachciewa mi się drugiego, ale ... eee... może nie zgłupieje :laugh2:
 
reklama
sukienka cudna!! :):):) jestem pod ogromnym wrażeniem :):):)

Eschenbach - ja się też o pierwsze dopiero będę starać :) obyś mnie wyprzedziła :-):-)
 
Witam :-) Pobudkaaaaa !!! :confused2:

Ivi....nie ma jak piekna i zadowolona przyszła panna młoda :tak:

Esch....mam nadzieję że jednak uda ci sie zmienic prace!

Słoneczko świeci ale zimno jest okropnie....

Spadam popracować troche :sorry:
 
dzień dobry :tak:
ja zaczynam kolejny dzień walki z sobą jak nie zamordować teściowej :eek:
miłego dnia kobietki i dzieciaczki małe i duże :tak::tak:
Eschenbach mam ogromny sentyment do staraczek i podoba mi się tytuł tego wątku i staram się tego trzymać na codzień :tak::tak:a za Ciebie nieustannie mocno trzymam kciuki:tak::tak:
 
Witam się po pracy :D

Piotruś wyspacerował się z babcią, więc teraz odpoczywamy w domu ;) Potem pewnie jeszcze wyjdziemy :) Zabieram się za gotowanie fasolki po bretońsku.. mniam :D Taką miałam ochotę od dawna.. :D

ivi - cieszę się :D Szkoda, że nie możesz pokazać sukienki.. ;))

Eschenbach - spacerek był baaardzo udany ;))

sol - :D

Puchatko - trzymam kciuki ;)))


Pozdrawiam wszystkie staraczki "stare" i "nowe" :D

Miłego dnia :D
 
i ja witam .......:-)

chociaż ostatnio na komputer coraz mniej czasu a co za tym idzie i BB, niestety :no: od pierwszego maja zmieniam stanowisko i miejsce pracy ( pracodawca pozostaje bez zmian) więc obowiązki z końcówką sa męczące, tyle spraw do załatwienia, a czasu tak mało, a jeszcze problem z nastepca, więc ..... :no:

a popołudnia ostatnio zajmują wyjścia na plac zabaw :tak: i potem już wieczorek i odpoczynek i laptopa nie chce sie odpalać ...... :tak:

a pogoda śliczna :cool2::cool2::cool2:
 
i mnie sentyment tu ściągnął;-)

Malaga nic sie nie bój to najważniejsze zaufaj..wszystko będzie dobrze!!!

Jarzebinko 18 tydzień łół!!!! Jak sie czujesz?

Puchatko u Was roczek już tuż tuż;-)

pozdrawiam
 
reklama
Hejka wszystkim :tak:

My po spacerku, Karola usnęła pod domem i teraz śpi w łóżeczku.Ja jestem padnięta po takim spacerku. A dodatkowo mam napisać na jutro program i sprawozdanie na ok 8 stron. Facet chyba zgłupiał, bo na ten temat da się max 3 strony napisać.
Hehe - Karola mi się właśnie obudziła i już łobuzuje. I chyba ma zły humor więc spadam :sorry::baffled:
 
Do góry