reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

reklama
tzn. że jak mi wyjęli Milenę z brzucha i resztę (łożysko, wody płodowe) to waga była taka sama ;-) bo mój pogrzany organizm zrobił sobie dużeeee zapasy wody na karmienie piersią :dry:

co nie zmienia faktu, że jak weszłam na wagę w domu to myślałam, że padnę...
 
Ja tez najpierw zrozumialam ze wage jak sprzed zajsciem.
Jestem ciekawa jak to bedzie u mnie tym razem.Ale tak na szczerze przyed pierwszym dzieckiem wazylam 50 .Teraz zachodzac 60 wcale nie jestem gruba ,a trudno mi uwierzyc ze moglam miec tyle kilo mniej.Na co lecial moj chlop?Przeciez tam nie bylo za co zlapac za bardzo.
 
a sory Miłka mój ciążowy wzrok przeczytał "jak przed ciążą" zamiast "jak przed porodem" :confused2:
No to nieźle! Ale na pewno to ci i tak w krótkim czasie zeszło? w końcu tylko woda.
 
ja mam 165 przed ciążą ważyłam 49 kg. Tydzień przed porodem 69 ; p

Czyli przytyłam 20kg, ale już 10 mi spadło. Nawet się cieszę, że trochę zostało, bo nie chcę już być takim szkieletem jak przed ciążą ; )
 
ja już sie powtarzać nie bedę jaką miałam wyjściową przed ....itd...
ale fakt jest faktem mam 15kg + :dry: gin będzie niezadowolony...:crazy:


ja tu widze że w sumie wszytkie w miarę ok z waga....czy jest jakaś przyszła mamusia ktora już przytyła powyżej 20kg??
nie patrząc na skrajności :wściekła/y::wściekła/y:(karola,sivi...te ktore przytyły tylko 6-7kg) to średnio waga sie lansuje w granicach 13-16kg wiec spoko:-)

jakoś nie mogę sobie teraz wyobrazić jak w pierwszej przywaliłam 30kg :eek:
 
reklama
Do góry