reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

reklama
Moja kumpela jest baletnica i po 2 ciążach wyglada tak jak przed. Grama tłuszczu nie ma, brzuchol płaski jak deska, a przy tym szpagaty robi, że aż miło popatrzeć. Taka uroda organizmu, predyspozycje i już. Ja kiedyś spedzałam po 4 h dziennie na siłowni, a od dobrych 6 lat nie robię nic z lenistwa i efekty niestety są w postaci celulitu, flaków w różnych miejscach ... Chyba trzeba to zaakceptować i tyle, a jak się uda coś z tym, zrobić to będzie super.
A ta laska to faktycznie miała tylko brzuszek bez zbędnych kilogramów. Tylko pozazdrościć. Nawet na fotce z kilku min po porodzie wyglada jak by to nie ona rodziła :-D
 
no fajnie by było mieć kase i czas na to wszystko. Ja gdybym mogła to chętnie bym latała na siłke fitness basen itp ale zwyczajnie brak mi czasu a po porodzie to juz mowy nie ma...

kiedys pracowałam jako instruktorka fitness i też nieźle wyglądałam i miałam fajniejsze ciałko, a teraz gdzie nie spojrze tam cellulit itd ale mysle że to też da się znieść...:)
 
a mi o dziwo cellulit zniknął :szok: ale obawiam się, że brzucholini zostanie :-(ale będę uparcie walczyła, siłk obowiązkowo jak będzie rzecz jasna czas
 
nie ma sie czym podniecać,dużo kobiet wygląda tak jak na tym załączniku,....a wszystko zależy od tego jaką ma budowę ciała,ile ważyła przed ciaza itd. szczupłe laski często wracają do swoich figur....tylko te niktóre (choćby ja) co nieco zostaje :/

sivi widać ze ta laska sie nie namczyla,po prostu taką ma naturę....zazdroszcze:p
no ale z flakiem trza sie nauczyć żyć
karola co Ty tam pip.rzysz o flaku?? ja mam już 120 to dopiero bedzie opona od traktora:D
 
Ostatnia edycja:
Miłka Ty to masz pomysły :-D

Właśnie sie mierzyłam i mam 103 cm w pasie - tak przez pępek. I mam banię, bo wydawało mi się, że ostatnio więcej miałam,... Kurcze nie pamiętam dokąłdnie, ale tak mi sie wydaje, więc nie kumam czaczy...

A co do wago to nie wiem, bo moja świruje strasznie więc opiero po czwartkowej wizycie u gina będę wiedzieć
 
Ja w czwartek miałam +8 kg od początku,a obwód brzucha na wysokości pępka 110cm:szok:

A cyckowy szalik hmmmm chyba sobie zrobię taki.Albo zrobię sobie z jednego szalik,a z drugiego czapkę -berecik z antenką.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry