reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile przytyłyście do 24-25 tyg ciaży a ile do końca ciąży?

Staram się w miarę jeść zdrowo. Mam taką nadzieję, że źle nie będzie ale jak słyszę, że ktoś w 2 ostatnich miesiącach tył 15 kg to nie wiem jak to możliwe i jak to się w ogóle stało.
jeśli dotychczas idzie ci waga tak jak napisałaś to nie martwiłabym się :)

Mi między 24-28 przyszło 3 kg nagle, a między 28-32 znowu 1 kg. Ale nie ma co się opierać na czyiś wagach, bo każdy organizm reaguje inaczej. :)

Ale w dwa miesiące 15 kg to dla mnie jakaś abstrakcja trochę.
 
reklama
jeśli dotychczas idzie ci waga tak jak napisałaś to nie martwiłabym się :)

Mi między 24-28 przyszło 3 kg nagle, a między 28-32 znowu 1 kg. Ale nie ma co się opierać na czyiś wagach, bo każdy organizm reaguje inaczej. :)

Ale w dwa miesiące 15 kg to dla mnie jakaś abstrakcja trochę.
Może i racja.
 
No to ja raczej bez szans żebym wyrobiła się w 10 kg.
Nigdy nie przewidzisz jak będzie... Ja już bym wolała przytyć więcej, ale żeby mnie wymioty tak nie męczyły 🙃 Na początku ciąży schudłam 4 kg, później nadrobiłam do wagi wyjściowej, a potem w 16 tc wymioty wróciły i znowu schudłam 4 kg 🫣 Dopiero po 20 tc przestało mnie męczyć i waga zaczęła delikatnie rosnąć.
 
Nigdy nie przewidzisz jak będzie... Ja już bym wolała przytyć więcej, ale żeby mnie wymioty tak nie męczyły 🙃 Na początku ciąży schudłam 4 kg, później nadrobiłam do wagi wyjściowej, a potem w 16 tc wymioty wróciły i znowu schudłam 4 kg 🫣 Dopiero po 20 tc przestało mnie męczyć i waga zaczęła delikatnie rosnąć.
Wymioty ciężka sprawa. Ja na szczęście tylko do 13 tyg wymiotowałam ale to też bardzo rzadko.
 
Do góry