reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

reklama
kiniutka
a przeeeestań, same Ci te kg spadną jak będziesz karmić itd.
a poza tym na zdjęciach widziałam- i nigdzie specjalnie tłuszczyku nie widać także nie przejmuj sie!

kingolinka
perwnie że to może być związane z opuchlizną.
 
dziewczyny naprawde dobrze sie trzymamy !! czytajac inne fora i miesiace to naprawde nie za wiele przytylysmy :)
takze szybko zleci po porodzie waga w dol :)


nie ma sie czym podniecać,dużo kobiet wygląda tak jak na tym załączniku,....a wszystko zależy od tego jaką ma budowę ciała,ile ważyła przed ciaza itd. szczupłe laski często wracają do swoich figur....tylko te niktóre (choćby ja) co nieco zostaje :/

sivi widać ze ta laska sie nie namczyla,po prostu taką ma naturę....zazdroszcze:p
no ale z flakiem trza sie nauczyć żyć
karola co Ty tam pip.rzysz o flaku?? ja mam już 120 to dopiero bedzie opona od traktora:D

mi sie tez wydaje , ze zalezy od natury danej kobiety
moje siorki nic nie cwiczyly i nic ze soba nie robily , a maja fogury jak przed ciaza , a nawet mniej kg ...
roznie to bywa
ja mam nadzieje , ze szybko dojde do siebie , bo nie chce calej garderoby wymieniac :)
 
Ja miałam ok 15 kg na plusie, teraz mam po grypsku i jadłowstręcie z ostatnich dni -3kg czyli na plusie 12 kg, opuchnięta też jestem, że szok. Mała, jeśli wierzyć usg do najmniejszych i leciutkich nie należy. Mam 172 cm i 72 kg brrr, przed ciążą było 60 kg czasem mniej, tyle, że ja mały cyc, wąskie biodra, wszystko szło w uda:((( Ale i tak jak patrze na foty to az sie podziwiam jaka bylam zgrabna porównując do teraz.
 
Ostatnia edycja:
heh to faktycznie w większości wypadków idziemy łeb w łeb mi niewiele brakuje do 16 kg. Przez ostatnie 3 tygodnie przytyłam 1 kg z czego 600 gr należy do dziecka :).
 
Wczoraj na wizycie u gina z przerazeniem informowalam go ze od ostatniej wizyty przybralam 2,5 kg.. Ale uspokoil mnie ze od poczatku to 9 kg, a tylko wczoraj mial pacjentke ktora w ciagu miesiaca przybrala 9,5 kg!!! :szok: i to nie rekord, bo rekordzistka w ciagu miesiaca zdolala przytyc 10,5 kg!!! :szok: Lo masakra, po raz pierwszy moje 2,5 kg wydaly mi sie niczym, sczegolnie ze to juz koncowa jupiiiiiiiiiiiiii :tak:
 
o kurde nie wyobrażam sobie przytyć 10kg w miesiąc :szok: a może jakieś zatrucie ciążowe jej się przykulało czy cuś?
Ivi ty tylko 9kg przybrałaś?? Czyli po porodzie będziesz szczuplejsza niż byłaś nawet :)
 
reklama
Do góry