reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
Też nie słyszałam o takim basenie w Wawie:) Wszyscy znajomi z dzieciakami chodzili na zwykłe baseny. Poza tym jakbym miała z mojej wiochy do wawy sie pchać na basen to bez sensu by było. Dłużej bym jechała niż pływała. Mam basen tu niedaleko, ale tam wpuszczają wszystkich jak leci:)


 
zapisałam się na ten basen:) zajęcia odbywają się w każdy wtorek o 19.30-20.00, ale mam w tym karnecie 1,5 godzninne wejscie na basen. ćwiczenia dla ciężarówek prowadzi jakaś babka, a potem można sobie popływac. Karnet na 3 wejścia we wrześniu kosztuje 75 zł. www.akademiaruchu.eu
Wiem, ze zajęcia odbywają się w dwóch miejscach- na basenie na balkonowej i na sosnkowskiego.
 
zapisałam się na ten basen:) zajęcia odbywają się w każdy wtorek o 19.30-20.00, ale mam w tym karnecie 1,5 godzninne wejscie na basen. ćwiczenia dla ciężarówek prowadzi jakaś babka, a potem można sobie popływac. Karnet na 3 wejścia we wrześniu kosztuje 75 zł. www.akademiaruchu.eu
Wiem, ze zajęcia odbywają się w dwóch miejscach- na basenie na balkonowej i na sosnkowskiego.

:laugh2:ale tylko się zapisalaś czy już ćwiczyłąś? Balkonowa to też ursus??
 
zapisałam się na ten basen:) zajęcia odbywają się w każdy wtorek o 19.30-20.00, ale mam w tym karnecie 1,5 godzninne wejscie na basen. ćwiczenia dla ciężarówek prowadzi jakaś babka, a potem można sobie popływac. Karnet na 3 wejścia we wrześniu kosztuje 75 zł. www.akademiaruchu.eu
Wiem, ze zajęcia odbywają się w dwóch miejscach- na basenie na balkonowej i na sosnkowskiego.
a jak wyglądają te zajęcia?
 
nie, wczoraj byly tylko zapisy, bo musi sie zebrac minimum 5 osób, żeby zajęcia ruszyły:tak: balkonowa to nie ursus, tylko chyba targówek, albo gdzieś tamte okolice. Zajęcia z instruktorem trwaja 30 min. W sumie ma sie 1,5 h na przebywanie na basenie, wiec mozna sobie przyjśc godzinke wcześniej, popływać, a potem pójść na zajęcia. Zapisac sie trzeba od razu na cały miesiąc. W związku z tym, że wrzesień się juz zaczął, w tym miesiącu sa tylko 3 zajęcia, za które w sumie zpłacilam 75zł. Zdam wam relacje jak bylo po przysłzym wtorku.
 
reklama
Do góry