reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
Zaczelam 33 tydzien i juz 12 kg na +. W 3 tygodnie przybralam 2,5kg:wściekła/y:W takim tempie skoncze na + 20kg.

juz ????:confused2: :szok: ja tyle mialam w 25 chyba :wściekła/y: i jak dobrze pojdzie to skoncze na 25 hehe ale co tam raz sie zyje... wszystko szybciutko spale (przynajmniej tak sobie to tlumacze) :-) przeciez w ciazy nie bede sobie odmawiac, juz sie przyzwyczailam do tych kg. a przynajmniej bedzie lepszy efekt po :-D
 
ja dzisiaj spotkałam znajomą i ona stwierdziła że mam malutki brzuszek jak na 30 tydzień chyba mało przytyłam. W sumie nie przytyłam dużo ale mój brzuch wydaje mi się wielki a ona mi mówi ze malusi :)) oby już za dużo nie rósł, bo zaczynają mi się pojawiać nowe rozstępy a smaruje się non stop. do dupy te wszystkie kremy :((
 
nie, wczoraj byly tylko zapisy, bo musi sie zebrac minimum 5 osób, żeby zajęcia ruszyły:tak: balkonowa to nie ursus, tylko chyba targówek, albo gdzieś tamte okolice. Zajęcia z instruktorem trwaja 30 min. W sumie ma sie 1,5 h na przebywanie na basenie, wiec mozna sobie przyjśc godzinke wcześniej, popływać, a potem pójść na zajęcia. Zapisac sie trzeba od razu na cały miesiąc. W związku z tym, że wrzesień się juz zaczął, w tym miesiącu sa tylko 3 zajęcia, za które w sumie zpłacilam 75zł. Zdam wam relacje jak bylo po przysłzym wtorku.

na stronie napisali, że wymagają zaświadczenia od lekarza:eek:. Wymagają?
 
hmmm, no właśnie też wyczytałam, ze wymagają... Przy zapisie babka nic o tym nie mówiła, wiec może tak tylko dla formalności napisali...
 
reklama
Do góry