reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

moja siostra w ciąży przytyła 15 kg a teraz rok po porodzie bez żadnych diet i nawet nie karmiła piersią a przez to ciągłe zajmowanie się dzieckiem ma -33 kg
 
reklama
3 meisiące temu moja siostra cioteczna urodziła córkę. Moja sis ma 35 lat i sądziła, że nie zrzuci w ogóle nic. A tu okazuje się, że nie dosyć że zgubiła nadprogramowe 21 kg to nadal chudnie i waży obecnie (3 miesiące po urodzeniu Milenki) 4 kg mniej niż przed ciążą!!! Da się wszystko :tak: Tym bardziej, że ona nie stosuje żadnych diet (oprócz tej dla matek karmiących)!
 
moja sis też waży mniej chyba niż ją z przed ciąży pamiętam:-p
ale nie jestem pewna...
ale moja bratowa jest lepsza... bo jak była w ciąży przytyła 30 kg:-p i nawet nie wim kiedy... zrzuciła to z dnia na dzień:tak:a przed ciążą miała 46kg
 
Ja mam 30 tydzień i 12 kg+ gin mi palcem pogroził na wizycie, że troszke za:-):-) ale położna mówi że śmiało przy mojej wadze z przed ciąży mogę przytyć 17kg:-D
 
Ja mam 30 tydzień i 12 kg+ gin mi palcem pogroził na wizycie, że troszke za:-):-) ale położna mówi że śmiało przy mojej wadze z przed ciąży mogę przytyć 17kg:-D

a ginowi zawsze łatwo powiedzieć...
ale to nie naszawina że takie organizmy i takie zachcianki:sorry:
nie da się ważyć idealnie... no niestety....
 
reklama
Ja mam 30 tydzień i 12 kg+ gin mi palcem pogroził na wizycie, że troszke za:-):-) ale położna mówi że śmiało przy mojej wadze z przed ciąży mogę przytyć 17kg:-D

Madzia moim zdaniem ja wyglądam najbardziej podobnie do ciebie.
W sensie wielkości i kształtu brzucha oraz reszty budowy (sylwetka).
I widzę, że mamy podobne wagi na plusie.
A mi gin wczoraj powiedział, że przy wadze wyjściowej 56 kg można przytyć nawet 18 kg i to jest normalne.
Oczywiscie nie mam zamiaru dobić do tych 18-stu :-)
 
Do góry