reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

Dobrze, ze już jesteś w domu z dzieciakami. Jak w ogóle się czujesz po cesarce ?? Mocno obolała ? Wszystkiego co najlepsze Ci życzę 😘
 
reklama
Boże dobrze widzieć ...czyli co już mam szukać dla mniej miejsca w innym szpitalu....
Poczekaj na decyzje jeszcze, może ja przewiozą jak się stan pogorszy, ale na wszelki wypadek umów wizytę prywatna u kardiochirurga, ci z prokocimia przyjmują prywatnie w unikardii Link do: Kardiochirurgia dziecięca - Unicardia Kraków, nie załatwiaj i nie zgadzaj się na inny szpital niż Prokocim, tam robią najgorsze wady serca. W szpitalu ogólnie bardzo ale to bardzo ciężko się coś dowiedzieć, kardiolodzy są bardzo niemili, najlepiej od razu gadać z kardiochururgami bo to osoby oddział i tak naprawdę to oni operują dziecko i je prowadzą. Jak byś coś potrzebowała to pisz na priw.
 
Dziękuję bardzo bardzo dziękuję [emoji3]
Poczekaj na decyzje jeszcze, może ja przewiozą jak się stan pogorszy, ale na wszelki wypadek umów wizytę prywatna u kardiochirurga, ci z prokocimia przyjmują prywatnie w unikardii Link do: Kardiochirurgia dziecięca - Unicardia Kraków, nie załatwiaj i nie zgadzaj się na inny szpital niż Prokocim, tam robią najgorsze wady serca. W szpitalu ogólnie bardzo ale to bardzo ciężko się coś dowiedzieć, kardiolodzy są bardzo niemili, najlepiej od razu gadać z kardiochururgami bo to osoby oddział i tak naprawdę to oni operują dziecko i je prowadzą. Jak byś coś potrzebowała to pisz na priw.
 
New Mom a jak Wy się czujecie Ty i mąż ? I jak radzisz sobie z rozłąka z córeczką ?
Jesteś cudowna, widać że walczysz o komfort życia dziewczynki. Macie już wybrane imię ?
 
O widzisz, czasem na forum znajdziesz wiecej informacji niz od lekarzy ...
Kurcze to dozywianie tez chyba oznacza jakies dodatkowe problemy ?
A jak waga urodzeniowa ?
 
O takich rzeczach ciężko się rozmawia gdy dziecko jest w szpitalu i tylko można czekać na telefon od lekarza żeby dowiedzieć się o jego stanie lub ustalić termin wizyty, a lekarze dzwonią z numeru prywatnego numeru żeby nie móc oddzwonić, lepiej nie myśleć, nie tęsknić, znieczulenie jest najlepsze żeby nie bolało, my tak naprawdę nie wiemy kiedy mała i czy wogole wróci do domu, to wszystko boli, bardzo nie życzę tego nikomu, nawet nie możemy jej narazie wziąć na ręce czy przytulić żeby nas poznala żeby nie była tam sama całkiem sama, narazie jest sama całkiem sama, żadne dziecko na to nie zasługuje tym bardziej takie maleństwo...
 
Jestem matką a tak naprawdę dla niej nie mogę nią być i to przez covid...
Jesteś mamą i covid ci tego nie odbierze. To co teraz ci napisze nie jest pocieszające, ale chcę byś wiedziała, że twoja córeczka ma wspaniałą opiekę, a panie na oddziale intensywnej na neonatologii są cudowne i bardzo troszczą się o maluszki. Wiem to, bo moja córeczka Ur. Się w 26tc.
Choć jestem na bakier z Bogiem to prosiłam Maryję, by przytulała i troszczyła się o moja dziewczynkę dopóki sama nie będę mogła tego robić.
Jesteś niezwykle dzielna, choć sytuacja jest nieziemsko trudna. Przytulam [emoji178]
 
reklama
Na Ujastku odwiedziny raz w tygodniu na pół godziny a na Prokocimu chyba po 15 minut trzy razy dziennie lub raz na dzień.Tak, ja akurat trafiłam na bardzo dobre położne i lekarzy i jeśli chodzi o mnie i o cesarkę a na neonatologii też odniosłam dobre wrażenie,
 
Do góry