reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

No Misiu Ty haftujesz a ja raz na ruski rok cos namaluje!!! hehe, sama bym takich slodkich postaci nie wymyslila! Dobrze, ze sa ksiazeczki z ktorych mozna zwalic!!!!
 
reklama
Women cena by byla super gdyby byla w zlotowkach, niestety jest w funtach wiec to troszke mniej pozytywne :)

wiem ze w funtach ale z tego co pamiętam wózek kosztował niecałe 300 funtów wiec sądze ze to nie drogo za 3 funkcyjny :-)

Nie, to było mega przyjemne! :-)

To mnie pocieszyłas Misiu bo koleżanka powiedziała ze przestała karmić po 2 tygodniach ponieważ strasznie ją bolało :baffled:

No Misiu Ty haftujesz a ja raz na ruski rok cos namaluje!!! hehe, sama bym takich slodkich postaci nie wymyslila! Dobrze, ze sa ksiazeczki z ktorych mozna zwalic!!!!

Krecik jesteś mega uzdolniona po prostu
piękne te rysunki i takie żywe fajne kolory...Fajny pomysł ja tez lubie malować i rysowac kupię jakieś kolorowanki i farby pomaluje i pozniej w antyramę i tez zawieszę REWELACJA .......:-D:-D:-D
 
No widzisz Women ,tez fajny sposob! Ja kupilam takie gotowe ramki plocienne i na nich sie meczylam najpierw ze szkocowaniem a pozniej z malowaniem! Czulam sie troche jak na plastyce w szkole! hihihi
 
Women23 ja wytrzymalam tydzien..... przed kazdym karmieniem zimny pot mnie oblewal i ryczalam. zalezy od tolerancji ..... ja porod wspominam jak buleczke z maslem ALE karmienie- HORROR
 
Women23 ja wytrzymalam tydzien..... przed kazdym karmieniem zimny pot mnie oblewal i ryczalam. zalezy od tolerancji ..... ja porod wspominam jak buleczke z maslem ALE karmienie- HORROR
Ja tak samo wspominam karmienie,ale nie bede straszyc Woman,kazda kobieta innaczej reaguje...a pozatym tutaj o wyprwce kolezanki drogie :-D:-D
 
dziewczyny a co sadzicie o tych specialnych koszach na zurzyte pieluszki, takie co pochlaniaja zapach itp.
czy ktoras cos takiego ma albo miala ............. jak bardzo jest to uciazliwy smrod takiej pieluszki
 
reklama
dziewczyny a co sadzicie o tych specialnych koszach na zurzyte pieluszki, takie co pochlaniaja zapach itp.
czy ktoras cos takiego ma albo miala ............. jak bardzo jest to uciazliwy smrod takiej pieluszki
Hihi na poczatku to kupki pachna :-D:-D:-D
Nie no zartuje,ale faktycznie nie smierdza tak ,ze wykreca :tak:
Dopiero jak dziecko zaczyna jadac stale pokarmy (po 4 lub 6 miesiacu zycia) kupki zaczynaja lekko walic.A pozniej to juz smrod ,ze hej :happy2:
Ja obeszlam sie bez kosza.Wystarczy kupic "Paklanki" sa to woreczki jednorazowe z zapachem.
 
Do góry