reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

Czesc Listopadowki! Kilka sugestii..... laktator proponuje wygotowac caly ( to do malinois) Co do mleka z piersi to jezeli jest "czyste" czyli dzidzia nie pila z tej butli to mozna je trzymac w temperaturze pokojowej plus minus 4 godziny. W lodowce bez zamrazania 24h. Do mam ktore planuja odciagac - do czasu az dzidzia wymaga duzo papu proponuje zamrazac woreczki z pokarmem. I tu pompa naprawde sie przydaje! Dzidzia na samym poczatku je malutko a cycuchy bola i robia sie zastoje. Ja wprawdzie za wiele piersia nie karmilam - do pierworodek- to troche boli.... ja nie bylam w stanie ... ale pompowalam pompa Medela i dawalam malej w butelce. Malej wystarczalo mleko z jednego cycusia a z drugiego (czyli druga buteleczke) zamrazalam. W ten sposob- kiedy musicie / chcecie zostawic dzidzi z tata spokojnie zabieracie pompe a tata rozmraza woreczek. Takie zamrozone mleko mozna trzymac 6 miesiecy - dobra rada dla tych ktore planuja pompowac- piszcie na woreczkach daty- to bardzo pomocne.
 
reklama
A tak z innej beczki, moj synus ma juz spanko gotowe, tescie kupili :) Chyba jeszcze tylko dokupie materac, bo ten jest taka zwykla gabka i nie jestem co do niego przekonana.
Łóżeczko RADEK II TEAK Kolyska+Szuflada+MATERAC (242118113) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy <--- a to wyrko malego, jest w troche innym kolorze i ogolnie posciel mamy taka wesolutka i baldachim tez, przynajmniej narazie do ozdoby :)

A co do wozka to bede musiala wybrac tutaj, a nie mam pojecia od czego zaczac :O ale mysle ze dam rade, jak narazie w sklepie widzielismy taki i nam sie spodobal bardzo:
Silver Cross 3D Pram System 2007 Coast
 
Sabina mi tez sosna by bardziej odpowiadala, ale ten kolor co mamy jakos mi nie przeszkadza, wiec w sumie nie ma sensu narzekac :) A co do materaca to tez mysle ze dokupie taki kokosowy, wiem ze duzo zalezy od dobrego materaca.
W kazdym razie tescie sie postarali, a troszke sie balam szczerze mowiac jak to bedzie :)
 
no pewnie że tak jak to się mówi darowanemu koniowi się nie zaglada:-) mi ponoć ma teściowa wózek zafundować:-) zobaczymy:-) hehe ale powiedziała że dopiero po urodzeniu kupi no wiec czekamy :-) wózek wybrany ale czekamy na pieniążki od niej:-)
 
Karmienie piersia tez swietnie wspominam! Pierwszy moment byl troszke dziwny ale pozniej to trudno przestac karmic malenstwo bo to takie fajne!!!!

Matko ale superowe rzeczy nakupowalyscie dla waszych dzieciaczkow!!!
Wszystko sliczne i fajnie ze niektore z was moga liczyc na sponsoring od bliskich!!!! To mile!!!

A my kupilismy Allankowi nowe lozeczko a Colinek dostnei to po braciszku! Nad lozeczkiem Allanka wisza obrazki ktore sama namalowalam i teraz zeby Colinek nie czul sie gorszy to jemu tez namalowalam! Znalazlam fajna bajke i skopiowalam co mi sie podobalo! Nie patrzecie na proporcje bo inaczej byloby to wszystko zbyt malenkie!!!! Czekam tylko az mezus powiesi moje dziela!!!!
 
reklama
Do góry