reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

dziewczyny a co sadzicie o tych specialnych koszach na zurzyte pieluszki, takie co pochlaniaja zapach itp.
czy ktoras cos takiego ma albo miala ............. jak bardzo jest to uciazliwy smrod takiej pieluszki

wiesz co Mirka ja nie stosowałam tego, bo u nas się wynosi codziennie śmieci i pieluszki trafiają do kubła zbiorczego w kuchni, natomiast jak mamy prawdziwą "bombę" to wtedy pakujemy ją do "paklanka" - to są takie woreczki na pieluszki, z zapachem i maskują smrodek... 50 szt kosztuje 3,5 złotego w supermarkecie :-)

Natomiast jeśli chodzi o smrodek kupki to na początku te kupki pachną bardzo subtelnie, póki dziecko jest na piersi. Potem jak juz zaczyna jeść mięcho to wtedy się zaczyna ojjj... :zawstydzona/y:;-)
 
reklama
Tak ja tez wiem ze paklanki sa super...Poza tym faktycznie codziennie wynosi sie smieci..heheJa powiem uczciwie ze boje sie smrodku i widoku kupy!!!!!!!Help hihii
 
To prawda ze te kupki nie sa takie straszne na poczatku!!! Mega smrody zaczynaja sie duuzo pozniej! My na poczatku mielismy normalne wiadro ale w pewnym momencie (a bylo to 3 misiace temu) powiedzielismy stop zapaszkom! Kupilismy takie wiardo na normalne worki ale z taka zapadka! Zapaszki nie sa juz takie intensywne a dla pewnosci pryskamy zawsze wiadro od srodka specjalnym srodkiem ktory ma przyjemny zapach!!!
U nas poprostu nie ma paklankow!!!!:no:
 
My tez myslelismy nad tym koszem ale niestety przy ilosci zuzytych pampersow mozna zbankrutowac z tymi workami!!! U nas taki wklad workow kosztuje 9 euro a przy dwojce dzieci to juz maly majatek!!! Faktem jeste ze z tych smietnikow zaden zapach sie juz nie uwolni ale nie dosc ze pieluchy kosztuja sporo (bo im wieksze dziecko tym mniej papmersow w paczce a cena ta sama) to jeszcze koszt tych workow!!!!
Nasz kubel jest na normalne worki na smieci!!!!
Mirka ja cie nie chce zniechecic bo u nas na lipcowkach sa dziewczyny ktore maja takie cacko i na pewno sa zachwycone!!!
Napisalam tylko swoje zdanie!!!
 
dziewczyny a co sadzicie o tych specialnych koszach na zurzyte pieluszki, takie co pochlaniaja zapach itp.
czy ktoras cos takiego ma albo miala ............. jak bardzo jest to uciazliwy smrod takiej pieluszki

mirka
ja mam taki kosz,
dziewczyny maja racje, kupy na poczatku nie smierdza, dopiero jak dziecko zacznie jesc stale pokarmy. A co do kosza to na poczatku luzik, ale pozniej niestety z niego tez smierdzi:dull: Te foliowe wklady maja jeszcze dotego taki specyficzny zapach... ogolnie moze byc, ale nie eliminuje calkowicie zapachu:no:
 
My tez myslelismy nad tym koszem ale niestety przy ilosci zuzytych pampersow mozna zbankrutowac z tymi workami!!! U nas taki wklad workow kosztuje 9 euro a przy dwojce dzieci to juz maly majatek!!! Faktem jeste ze z tych smietnikow zaden zapach sie juz nie uwolni ale nie dosc ze pieluchy kosztuja sporo (bo im wieksze dziecko tym mniej papmersow w paczce a cena ta sama) to jeszcze koszt tych workow!!!!
Nasz kubel jest na normalne worki na smieci!!!!
Mirka ja cie nie chce zniechecic bo u nas na lipcowkach sa dziewczyny ktore maja takie cacko i na pewno sa zachwycone!!!
Napisalam tylko swoje zdanie!!!
nie chodz o zniechecanie ..........ja poprostu nie wiem
tez mi sie wydawalo ze to troche strata kasy
moze lepiej poprostu wiadro z przykryciem i czesto wyrzucac smieci
 
Ja z kupami nie mam problemow (moj mlody jeszcze w pieluszce gania) bo kupale ida prosto na dwor.Mieszkamy w domku i mamy wielkie kosze na ogrodzie.Kupy odrazu tam laduja,tak wiec nawet w domu ich nie mam.
A w mieszkaniu pewnie bedzie gorzej.
Tak wiec :-) nie moge sie wypowiedziec na ten temat :tak:

Ale ciesze sie,ze poruszamy kazdy temat wyprawki.

A niewiem czy juz poruszalismy temat sterylizatora :confused:
Kupujecie?
 
reklama
Jak juz pisalam Mirka, my na poczatku mielismy normalny smietnik ale w pewnym momencie w pokoju malucha czuc bylo zapach jego kupek! Na dodatek ktoregos razu wyjal sobie taki pakunek i przyszedl do mnie z przerazeniem w oczach , bo rozpakowal to i sie tym wysmarowal! Takiego kosza jak teraz mamy , maly nie jest w stanie otworzyc oprocz tego ze ma fajna zabawe i wrzuca tam swoje maskotki!!!! hehe
 
Do góry