reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

reklama
Cześć Mamuśki!

Mam pytanko odnośnie gotowania laktatora. Dostałam w spadku po siostrze Aventa używany przez nią był parę razy, służył jej tylko do odciągania. W instrukcji jest napisane, że można wygotować wszystkie części oprócz pompki i tej rurki, na której widać ślady użytkowania (tzn są jakieś chyba pozostałości po mleczku). Czy taki laktator nadaje sie dla mnie, żeby ewentualnie móc karmić w razie potrzeby moim mlekiem mojego maluszka? Planuję karmić piersią, ale biorę pod uwagę wszystkie możliwości, więc jeśli to głupie pytanie to przepraszam, ale jestem zielona. :eek:;-)
 
Cześć Mamuśki!

Mam pytanko odnośnie gotowania laktatora. Dostałam w spadku po siostrze Aventa używany przez nią był parę razy, służył jej tylko do odciągania. W instrukcji jest napisane, że można wygotować wszystkie części oprócz pompki i tej rurki, na której widać ślady użytkowania (tzn są jakieś chyba pozostałości po mleczku). Czy taki laktator nadaje sie dla mnie, żeby ewentualnie móc karmić w razie potrzeby moim mlekiem mojego maluszka? Planuję karmić piersią, ale biorę pod uwagę wszystkie możliwości, więc jeśli to głupie pytanie to przepraszam, ale jestem zielona. :eek:;-)

Malinois myślę że spokojnie wygotuj te części które można, a resztę porządnie umyj w bardzo gorącej wodzie i porządnie wypłucz. Nic się nie stanie! :tak:

Women ja wiedziałam że laktator będzie mi potrzebny gdy pójdę na uczelnię i trzeba będzie Wika karmić mleczkiem ściągniętym. U mnie był to strzał w 10. Teraz kiedy będę gdzieś wychodzić bez Igora to żeby miał co jeść również będę korzystać z laktatora.
 
Misiu dziekuje za odpowiedz,wiec jesli ja nie planuje narazie opuszczać mojego szkraba to nie bedzie mi potrzebny,no chyba ze sciągać na noc i miec przygotowane w butelce?Ja sie nie znam,czy w nocy podawać z piersi cyhyba to prostrze bedzie?Poza tym nie wiadomo czy bede miała pokarm hehe?
 
Misiu dziekuje za odpowiedz,wiec jesli ja nie planuje narazie opuszczać mojego szkraba to nie bedzie mi potrzebny,no chyba ze sciągać na noc i miec przygotowane w butelce?Ja sie nie znam,czy w nocy podawać z piersi cyhyba to prostrze bedzie?Poza tym nie wiadomo czy bede miała pokarm hehe?
Women nie zabardzo sciagac na noc. Mleczko takie musialabys trzymac w lodowce i to nie dluzej jak chyba 12 godzin.A wtedy musialabys podgrzewac w kapieli wodnej co zajmuje kilka minut.
Juz lepiej wyciagnac cycka.;-)
 
women poczekaj
jak Ci bedzie potrzebny naprawde to wyslesz kogos i Ci kupi bez problemu w 5 sekund
nie ma co na zapas
moze wogule nie bedzie potzrebny a moze bedzie potrzebny dopiero za jakis czas
 
Dokładnie Women tak jak anineczka mówi, karmienie cyckiem jest mega wygodne! Wyciągasz i karmisz, a nie tłuczesz sie po nocy, podgrzewasz mleczko i potem jeszcze butlę trzeba myć :tak:
poza tym laktacja buja się porządnie dopóki karmisz właśnie w nocy! :tak:
 
Dokładnie kochane tak jak mówicie jak bedzie potrzebny to dopiero kupie.
A powiedzcie czy odczuwałyście ból przy karmieniu piersią?
 
reklama
Dokładnie kochane tak jak mówicie jak bedzie potrzebny to dopiero kupie.
A powiedzcie czy odczuwałyście ból przy karmieniu piersią?
mnie na szczęście ominęły wszelkie niedogodności związane z karmieniem piersią
zero bólu,młody od razu skumał o co chodzi i ssał książkowo
mam nadzieję że tym razem tez tak będzie:tak::cool2:
karmiłam Samiego prawie rok:happy:
 
Do góry