reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

hej dziewczyny:-).Ja tez czekam na moja fasolke. U nas to juz prawie rok staran i nic. staram sie nie myslec ale jak tu sie wylaczyc.
 
reklama
Dziewczyny tak Mi Was szkoda, ale mimo wszystko jestescie bardzo dzielne i cierpliwe , wierze z Wami w te aniolki tak mocno z calego serca :tak:napewno sie uda napewno:tak: :tak::tak:
Najwazniejsze jest sie nie poddawac , wiem ze latwo mowic ....a gorzej zrobic jak ktos nie byl w takiej sytuacji to nie wie co mowi :dry::sorry2:
Najwazniejsze jest sie nie nakrecac za mocno bo wtedy...jest ciezej :-(tylko ze spokojem podejsc i sie uda:blink:

Pozdrawiam i zycze szybkiego zafasolkowania :tak::tak::tak:przesylam fluidki z fasolkami a nawet podwojnymi :-);-);-)
 
Hej!!Mam problem poniewaz nie wiem czy nie jestem w ciazy chcialbym zey ktoras z was mi cos doradzila mam torche objawow dziwnych ktorych wczesniej u siebie nie zaopserwowalam ale zaczne moze od poczatku cykle mam 32 dniowe ostatnia @ mialam 09.10 przytulalam sie z narzeczonym 17,18 i 24 dnia 26,27 mialam na majtkach kilka plamek o kolorze kawy z mlekiem (nigdy czegos takiego u siebie nie zaopserwowalam) od paru dni mam ciagle jakby wzdety brzuch i czuje cianacy bol na dole oraz kucie po prawej stronie temperature jak mierzylam to pod pacha mam 37,1 a w pochwie 37,6 ale mam katar wiec to moze od przeziebienia podwyzszona temepratura chociaz glowa mnie nie boli wiec nie wiem. Prosze napiszcie co o tym myslicie.
 
Nie nakręcaj się na ciążę, przy zapaleniu przydatków (czy coś w tym stylu) są podobne objawy, takie objawy mogą też być przy ektiopi (zmianach na szyjce). Szkoda nerwów, spóźni się okres to się przekonasz.
A propos zmian na szyjce macicy, gdy takie coś stwierdzi lekarz nie decyduj się na zabieg"wypalania" proponowany w ramach NFZ. Idź na wymrożenie (tego w państwowej przychodni nie zaproponują!!!!) prywatnie.
 
Witam was wszystkie.Dawno nie pisalam.Ja to juz chyba do glowy dostaje,snia mi sie dzieci(moje takze),ze jestem w ciazy w roznych miesiacach,albo,ze dostaje okres...Chyba jestem nienormalna:szok: A na jawie..szkoda gadac.Za kazdym razem @:wściekła/y:.No coz ,dobrze,ze jestem cierpliwa.Wydaje mi sie,ze za bardzo chce,wyobrazam sobie jak poinformuje o mojej ciazy meza,albo jak mi to ginekolog powie...Macie tez tak????Bo zamiast do gina zaczne chyba chodzic do psychologa:baffled:
 
JUstynka chyba faktycznie zbyt mocno się nakręcasz Nie mam tak jak Ty bo ja to już raczej zrezygnowałam z wiary że się uda więc może dlatego?
 
Justynka- wydaje mi sie ze to wszytsko czego doswiadczasz (te sny ) spowodowane jest tym ze wciąz o tym myślisz, wyobrazasz sobie siebie w ciązy czy z dzieckiem....w pewien sposob jest to zrozumiale poniewaz bardzo pragniesz byc mamą.
Z drugiej strony niebezpieczne jest to ze w momencie gdy dostajesz @ jest czarna rozpacz.
Powiem Ci ze porozmawianie z psychologiem nie bylo by czymś złym , musisz jednak sama ocenić czy jest Ci to potrzebne!
Ja trzymam kciuki za ciebie....
 
Czesc.No chyba macie racje.Normalnie wydaje sie wszystkim i mnie,ze jest wszystko ok(na zewnatrz)ale co ja czuje, wiem tylko ja.Juz nawet na reklamie Pampersow mam lezki w oczach.A kiedy indziej znowu mam to gdzies(ale nie na dlugo)innym razem mysle,ze nigdy sie nie uda i tak w kolko.Dobrze,ze jest to forum...
 
Czesc.No chyba macie racje.Normalnie wydaje sie wszystkim i mnie,ze jest wszystko ok(na zewnatrz)ale co ja czuje, wiem tylko ja.Juz nawet na reklamie Pampersow mam lezki w oczach.A kiedy indziej znowu mam to gdzies(ale nie na dlugo)innym razem mysle,ze nigdy sie nie uda i tak w kolko.Dobrze,ze jest to forum...

Justynko nie martw sie ja mam podobnie:crazy:z mężem staram sie pół roku i nic ciagle przychodzi @@@ tez czasem nie mam juz siły jeszcze jak widze maluszki znajomych to az mnie zal sciska ale jeszcze poczekam do końca tego roku i ide sie przebadac moze dostaniemy prezent pod choinke:-)(mała fasoleczke):happy:
P.S> Jednak forum daje nam troszke otuchy i nadzieji:-)
 
reklama
:-) dziewczyny udało sie!!!! dzis wyszły dwie kreseczki!!!! wiem ze to jeszcze nic do konca nie znaczy ale tak bardzo sie ciesze!!!:-)
nie pisywalam na forum ale czesto czytałam wasze wypowiedzi i czułam ze nie jestem sama. dzieki wam zrozumialam ze nie jestem inna bo na ciaze czekalam okolo roku. chciałam wszystkim z całego serca podziekowac i zyczyc sukcesów, małych bobasków.!!;-) trzymam kciuki za wszystkie staraczki
NA PEWNO SIE UDA
 
Do góry