reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Mam pytanie:
Bralam harmonet pol roku;ostatnia tabletke wzielam 29 wrzesnia,okres od 3-7 pazdziernika. Od tamtej pory bardzo intensywnie:) staramy sie o Malenstwo,moze jestem przewrazliwiona ale bola mnie sutki i jest mi niedobrze czy to moga byc juz objawy ciazy?/po tygodniu??????????/ czy razej skutki po odstawieniu tabsow? :( na test zdecydowanie za szybko..
pomozcie....


user_online.gif
progress.gif
 
reklama
emma dwa lata to dużo jedyne co ni przychodzi do głowy to udaj się na monitoring cyklu na początek bo to różnie bywa potem hormony i badanie nasienia(nawet głupie przeziębienie u M mozże znacznie osłabić nasienie.

aab150385 nie panikuj to zbyt wcześnie na objawy ciążowe bo po tygodniu oowulacji dopiero komórka zaczyna się zagnieżdżać więc po tym etapie mogą się dopiero pojawiać objawy a nie przy samym połączeniu jajeczka z plemnikiem.
natella ja mam z jednej strony S a na drugiej 2razy 155,
 
Mam pytanie:
Bralam harmonet pol roku;ostatnia tabletke wzielam 29 wrzesnia,okres od 3-7 pazdziernika. Od tamtej pory bardzo intensywnie:) staramy sie o Malenstwo,moze jestem przewrazliwiona ale bola mnie sutki i jest mi niedobrze czy to moga byc juz objawy


okres 3-7 października, to teraz wypadałaby chyba dopiero owulacja ????? a jak długie masz cykle ????? przy cyklu 28 dniowym, 1 dc - 3. 10, 14 dc owulka ( czyli kasiążkowo na 14 dni przed kolejną @) i 28 dc kolejna @ czyli 17 października dopiero owulka, a 1 listopada ewentulany termin @ ....... takie jest moje zdanie ....... https://www.babyboom.pl/forum/report.php?p=2771472 https://www.babyboom.pl/forum/editpost.php?do=editpost&p=2771472[/quote]
 
Ja też mam problem, ale chyba raczej z cierpliwością. My staraliśmy się 13 i 14 dnia cyklu (4 dni temu), więc w samo jajeczkowanie (teoretycznie) a okres mam regularny generalnie, czasami wahania spowodowane zmianą klimatu, które zresztą ostatnio miałam.
Jeśli chodzi o 7 dzień, to Kochana szanse są, ale niestety małe. Ale kto wie, musisz poczekać jeszcze i zrobić kolejny test.
Ja również mam objawy (choć nie wiem czy sama ich sobie nie wmawiam) i też chciałabym aby mi ktoś pomógł odpowiedzieć na pytanie czy jestem czy w ciąży czy nie. Mam bóle podbrzusza, mdłości, a wczoraj wieczorem w napadzie niesamowitej ochoty na niewiadomo co do jedzenia, zjadłam takie ilości, że normalnemu człowiekowi starczyłoby to na cały dzień, na dodatek pomieszałam słodkie ze słonym, więc czułam się jeszcze gorzej. No i odczuwam pobolewanie piersi. Tylko czy te objawy występują już tak szybko? Czy może tak bardzo chcę być w ciąży, że zaczynam nadinterpretować? Test moge wykonac w dniu planowanej misiączki, więc dopiero 28 paździrnika, heeeh... choć nie wiem czy tak długo wytrzymam.
 
Anulka!bardzo dziekuje za odpowiedz.na monitoringu juz bylam i jest wszystko w porzadku.co do nasienia:narazie kupilam mezowi witaminy i zero alkoholu oczywiscie,a sobie wiesiolka.czy myslisz,ze na razie to wystarczy?ciagle mysle tylko o jednym(dziecko)wiem,ze to niedobrze,ale takie gadanie "nie mysl o tym"mnie denerwuje,bo poprostu nie potrafie nie myslec.smutna ja:-:)no2:
 
Witajcie kochane przyszłe mamy :) to mój pierwszy post na tym forum, ostatnio przechodzę nawrót instynktów macierzyńskich (mój synek ma prawie 10 lat).
Brałam Yasmin przez jakiś rok, miałam już jeden "normalny" okres i teraz mam nadzieję że za drugim razem pójdzie tak samo łatwo, jak za pierwszym :-D
Nie mogę się już doczekać. Wiem że powinno się zrobić 3-miesięczną przerwę, ale nie wiem czy wytrzymam, już prawie mam ciążę urojoną :)) No i mam nadzieję że uda mi się urodzić przed trzydziestką, a to oznacza że zostało mi na wszystko 11 miesięcy hihi :)

Sympatycznie tu u was ;) Pozdrawiam.
 
SiSAY, nie wiek w metryce najważniejszy...:tak:takie saranie się "na czas" może przynieść niepotrzebny stres...a to nie sprzyja poczęciu. Nie licz dni, tylko ciesz się przyjemnością, jaką jest "proces tworzenia" nowego życia...;-) a sukces nadejdzie szybko :tak:
I może odczekać te 3 miesiące, pozwolić organizmowi się oczyścić i przygotować bezpieczne lokum dla małego mieszkańca na długie 9 miesięcy. .. Nie bez powodu tak radzą lekarze...
Powodzenia :-)
 
emma2 mnie też takie gadanie wkurza ale w sumie może być tak że u Ciebie problemem będzie zbyt mocno chcę dlatego trochę i tak zapomnij o starankach.Mi też wszyscy tak mówią ni znając problemu i mnie to najbardziej wkurza że radzą nie myśl wyjedźcie gdzieś a tu wiadomo albo wczasy albo leczenie no i przemilczam wszystko.Witaminki jak najbardziej na już wystarczą i życzę powodzenia.
sisay nie myśl o wieku ja zaszłam w ciążę po leczeniu w wieku 30 lat teraz synek ma 3latka a ja od ponad połtora roku staram się o drugie więc jak widzisz ta 30 to wcale nie taka magiczna.
Ptasiorek ma rację z wiekiem ale co do tej przerwy to tu jest niestey różnie bo jeśli bierzesz anty by uspokoić jajniki to zaczynasz staranka zaraz po odstawieniu bo wtedy są największe szanse.
 
reklama
Oj chyba gdzieś wszystkie zniknęłyśmy na 2tyg. U mnie nic nowego a raczej znów pod górę kolejny miesiąc bez leków na owulację bo mam torbiel 4cm na jajniku więc czekać muszę aż się wchłonie.Dziś mam 5dzień @ i psychikę nastawioną raczej na zrezygnowanie niż dalszą walkę.
 
Do góry