reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Jak wspólżyłaś bez zabezpieczenia to możesz być w ciąży a testy czasami robione zbyt wcześnie pokazują jedną kreskę. Idz do przychodni i zrób betę- to takie badanie które potwierdzi ciąże albo nie. POWODZENIA
 
reklama
JaMonia - po pierwsze - nie musisz zakładać nowego wątku żeby zadac pytanie. po drugie - szybciej uzyszkasz odpowedź pytając w istniejącym wątku, gdzie toczy się "życie".
jeśli chodzi o ciąże - poczekaj jeszcze ze 2-3 dni i zatesuj albo idź do laboratorium i zrób betaHCG z krwi.
jakie leki bierzesz?
 
Wiem,że zajście w ciażę w 7 dniu cyklu jest mało prawdopodobne,ale te objawy:zawstydzona/y: z resztą słyszałam o takich przypadkach...niestety późniejsze przytulanki były niemożliwe,ponieważ mąż wyjechał:-(narazie mam nadzieję,ale zobaczymy...biorę silne leki na migreny cine,tramal itp

dziękuję za zainteresowanie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tempka z rana 37,4

Dość często mam migreny,przed okresem umieram...dziś powinnam dostać,ale migreny nie ma-może to dobry znak:-)

Elżbietka piękna dzidzia!

Dziewczyny a jaki śluz na okres a jaki we wczesnej ciaży?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej..
nie mam sie komu wygadac.... jakbyscie mogly mi dziewczyny odp. na jedno pytanie bylabym wdzieczna... :blink:
czy jest mozliwy cykl bezowulacyjny? zawsze moglam zaobserwowac u siebie dni plodne tj. albo 11 d.c. albo 14/15 d.c - sluz wtedy byl zawsze rozciagliwy, przejrzysty, bylo go baaardzo duzooo, jajniki pobolewaly .. wiedzialam ze to to :-D

w tym cyklu wlasciwie byl tylko jeden dzien taki ze bylo tego sluzu - takiego przejrzystego- troszeczke- jak kot naplakal i to 10 albo 11 dc ale to naprawde bardzo bardzo malo ( przy czym 9 dc. pod wieczor kochalam sie bez niczego - jak szalec to szalec
:-):-):-) ) .. potem wystepowal tylko sluz nieplodny - bialawy, nierozciagliwy ... kilka dni po stosunku bez zabezpieczenia mialam niesamowity bol jajnika jak nigdy dotad nie moglam nic robic.. piersi tez mnie bola jak cholera od kilku dni .. chociaz przed okresem tez mnie zawsze bola ... hmm jem duzo .. ale to zawsze jem duzo
dzisiaj mam 19 dc. piersi bola, troche mi "mokro" i to wsio
kupilam test - ale on wykrywa ciaze po 11 dniach po stosunku..

czy jest dosyc duza szansa ze to ciaza? ze 10/11 mialam owulacja z mala iloscia sluzu i plemniki z 9dc "poczekaly na atak" ? :happy:
 
witam :tak:

zapraszam z tym pytaniem na wątek główny, tam jest więcej udzielających sie osób, które na pewno odpowiedzą na Twoje pytania ....

https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/starajace-sie-2008-a-13949/index1280.html

a co do Twojego pytania:
to możliwy jest cykl bezowulacyjny ( raz czy dwa razy do roku może sie zdarzyć) i to jest normalne, może pomogą testy owulacyjne albo monitoring cyklu ....

a co do przytulanek 9, a ewentualnej owulki 10/11 to istnieje szanasa,że plemniczki przeżyły i jakis doleciał do celu, czego ocywiście życzę.......

a test ( nawet jeżeli jest napisane,że wykrywa wczesną ciąże) i tak najlepiej robić w dniu spodziewanej @ .....
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny.ja jestem tutaj pierwszy raz i bardzo mi sie podoba.mam problem z zajsciem w ciaze.jestem zdrowa i mam juz synka,ale strasznie chcialabym drugie dziecko,bo to juz 33 lata na karku.mamregularne cykle i dokladnie wiem,kiedy owulacja,ale wydaje mi sie,ze za bardzo chce miec dziecko.staramy sie juz z mezem 2 lata.juz nie mam sily.pomozcie!!!!
 
reklama
Mam pytanie:
Bralam harmonet pol roku;ostatnia tabletke wzielam 29 wrzesnia,okres od 3-7 pazdziernika. Od tamtej pory bardzo intensywnie:) staramy sie o Malenstwo,moze jestem przewrazliwiona ale bola mnie sutki i jest mi niedobrze czy to moga byc juz objawy ciazy?/po tygodniu??????????/ czy razej skutki po odstawieniu tabsow? :( na test zdecydowanie za szybko..
pomozcie....
progress.gif
progress.gif
 
Do góry