reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Mlodsza czyli ile ma lat ?
Podobno ciaza to choroba wiec i Ty sie zarazisz :tak::tak:
ja urodzilam pierwsza swoja corke a szwagierka tez planowala dluzszy czas i wyobraz sobie ze tak sie zarazila ze na listopad ma termin blizniaki :-):-D:-D a nie mogla zajsc bardzo dlugo :sorry2:
Mysl pozytywnie i czekaj cierpliwie ''na twoj czas ''
Witam.Siostra ma 23 lata.Juz sie przyzwyczailam do mysli o tym,ze bede ciotka a okazalo sie,ze dzidziusia nie ma.Badanie krwi w szpitalu wykazalo ciaze a okresu nie bylo od 2tyg,wiec niby wszystko jasne..a tu widzicie???A okres miala zawsze regularny wiec byla pewna.No tak to juz jest.
 
reklama
Angelinka 126 GRATULACJE!!! zarażaj nas , zarażaj, zarażaj:-)

Przyłączam się go gratulacji i życzę spokojnej ciąży
a przy okazji liczę troszkę na zarażenie.

Mało się udzielam na forum, bo w oczekiwaniu na ciążę "nie chcę się nakręcać".
Mieliśmy taki miesiąc, że już wydawało się , że dzidzia będzie i rozczarowanie było duże, tak, że teraz staram się podchodzić spokojnie.
wszystko wskazuje na to , że poczekam jeszcze kolejny miesiąc, bo choć @ jeszcze nie przyszła to brzuch boli, i temperatura spada na łeb na szyję :(

Staramy się za to wykorzystać czas, kiedy można jeszcze pobalować nocami - plan na przyszły weekend - Kraków nocą... ,

pozdrawiam wszytkich w poczekalni :)
 
Witam Kobitki,
Moja historia to ponad pol roku temu przykra wiadomosc. W osmym tyg uslyszalam przykro mi ale plod jest martwy.:-( Straszne rozczarowanie ale trzeba bylo sie pozbierac. teraz czekamy na pojawienie sie nowego malenstwa i wierze ze tym razem wszystko sie uda:)
Od kilku tygodni mam wrazenie ze jestem w ciazy- bola mnie piersi, czesto biegam do lazienki, jestem przeeczona no i te bole w podbrzuszu. kilka dni temu zrobilam test ale nic nie wykazal natomiast miesiaczka jeszcze nie przyszla. Problem ze sa one b nie reguralne ale minelo juz 32 dni i nadal nic. Mam zamiar zrobic jescze raz test i mam nadzieje ze ty razem beda 2 kreseczki.
pozdrawiam was serdecznie
 
witam, jestem pierwszy raz na takim forum i chiałam zasięgnąc troszke informacji. od ponad pl roku staram sie o dziecko ale niestety jak dotad sie nie udawało. natomiast ostatnio miałam bardzo dziwne objawy i udalam sie do ginekologa ktory stwierdził miekka macice, zasiniona szyjke i dał 99,9% pewnosci. na usg niestety jeszcze nic nie bylo widac. dzis mialam bardzo brzydkie ciemne plamienia i nie wiem czy nie zbliza sie okres. robilam test ale niestety negatywny. jutro wybieram sie na kolejna wizyte i strasznie sie boje...
mam dziwne bole brzucha i strasznie obolale piersi. chcialam zasiegnac informacji czy t moga byc pierwsze objawy ciazy??? ogolnie zle sie czuje i jestem senna
dzieki za odpowiedzi
 
Paulinko,skoro jurto idziesz do lekarza to on Ci najlepiej wyjasni.Za pozno "do Nas"napisals.A tak na marginesie to roznie to bywa ,u jednej tak u innej inaczej.Nie ma konkretnej odpowiedzi na objawy czy dolegliwosci itd.
 
Angelinka 126 a gdzie zniknęłaś może brzuszkiem nas zarazisz Jak po wizycie?Mam nadzieję ze OK.
Julitka napisz co gin powiedział bo już po wizycie pewnie wyjasniło się coś?
MAgari oj dobrze piszesz że im większe nadzieję tym większe rozczarowanie z którego ciężko się podnieść przerabiałam już to wiele razy .
Paulinko my Ci nie poradzimy niestety.Lekarz pewnie Ci już wyjaśnił co i jak to może być okres bo tak się często dzieje ze dochodzi do zapłodnienia ale ciąży nie ma i p[rzychodzi okres w normalnym nawet terminie i kobieta nawet nie wie że mogła zajść w ciążę.
Justynka może tak miało być z ciążą siostr czy też jej brakiem.W ich sytuacji to dobrze bo nie planowali więc nie ma problemu ale Tobie życzę by wysoka beta zawitała do Ciebie szybciutko.
A co u mnie no cóż nadzieii na ciążę jakoś nie potrafię w sobie zanlaeźć zresztą w tym miesiącu i tak nic z tego bo w jakniku w14dc był pęcherzyk 14mm więc zbyt mały.Teraz 24dc i koło 20 powinna przyjść @ i raczej przyjdzie bo napięcie porzedmiesiączkowe już mnie dopada.Psychicznie już się nie nastawiam w ogóle na ciążę tylko myślę o zrezygnowaniu z leczenia bo na kilku miesięczną przerwę w leczeniu nie mogę sobie pozwolić ze względu na wiek a skoro nie mam nadziei???


 
reklama
Khane wiem,że jest pełno takich tematów,sama założyła juz jeden na "ciąża,poród połóg"jednak zdecydowałam się napisać,ponieważ już sama nie wiem co myśleć,a nikt nie chce mi pomóc:-(...mianowicie nie wiem czy jestem w ciąży(bardzo bym chciała) otóż mam pewne objawy...
bóle w podbrzuszu ale bardzo delikatne,bolą mnie również plecy u dołu,jest to również delikatny ból taki promieniujący na pośladki,boloły mnie kilka dni sutki i były nabrzmiałe,jednak to już przeszło i piersi są takie jak wcześniej...często mi się odbija w ciągu dnia(nie wiem czy to może mieć związek z ciazą) termin spodziewanej @ mam jutro tzn 13.10,więc za wcześnie na test(robiłam tydz temu-negatywny)temp. w pochwie dziś rano 37,5...już sama nie wiem co myśleć,proszę was kochane pomóżcie,ponieważ biorę leki które mogłyby zaszkodzić ewentualnej ciąży
pozdrawiam,acha współżyłam w 7 dniu cyklu bez zabezpieczenia więc nie wiem czy ciąża jest prawdopodobna,mam nadzieję:zawstydzona/y:
 
Do góry