reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

reklama
Chciałam wam napisać , że dzisiaj zobaczylam II grube kreski na teście, w dniu kiedy mamy 3 rocznicę ślubu.
Mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze i Bozia dopomoże mi donosić ciążę.

wielkie gratulacje i to jeszcze w takim szczególnym dniu, samych wspaniałych chwil z maleństwem pod seruszkiem :-):tak::-D:laugh2:
 
Witam Was dziewczyny:-)
dawno mnie tu nie bylo, troszkę brak czasu i praca praca praca.

.
Chciałam wam napisać , że dzisiaj zobaczylam II grube kreski na teście, w dniu kiedy mamy 3 rocznicę ślubu.
Mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze i Bozia dopomoże mi donosić ciążę.


To świetnie. Na pewno wszystko będzie dobrze. Życzę spokojnych 9 niesięcy i szczęśliwego i expresowego finału:)

Ja nadal czekam na swoje II

:laugh2:
 
Sylwia1980 oczywiscie,ze Cie pamietamy,przynajmniej ja:-).W dalszym ciagu tresci Twojego posta niespodziewalam sie takiej wiadomosci.Zycze Wam wszystkiego dobrego i gratuluje!!!Ja po laparo jestem5 mies i nic z tego:-(Masz szczescie:tak:
 
przesyłam wam ciążowe wiruski:-)
,,/,//,/,/,/,//,//,/,/,//,/,//,/,/,/,/,/,/,/,/,/,//,/,/,//,/,//,/,/,/,/,/,/,/,/,/,//,//,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,///,//,//,//,/,/,/,/,//,//,//,/,//,//,//,
i trzymam za was kciuki:tak::-):tak::-):tak:



to my je łapiemy niech roznoszą się wszędzie:)
 
Witam,
Chciałam prosić Was o pomoc i poradę. Nie wiedziałam, gdzie o tym napisać, mam nadzieję, że tutaj może być...
Otóż, od 3 cykli staramy się o dziecko, ciągle mam ogromne nadzieje, Z tego co znalazłam w internecie to @ może się opóźniać przez stresy, ale nie za bardzo biorę to pod uwagę, bo nigdy tak nie miałam...

może się przesunąć i to nawet tylko dlatego,że dochodzi stres związany z chęcią bycia w ciąży, ale jeżeli nadal nie będziesz miała @, a test np. w poniedziałek będzie nadal negatywny, to ja bym poszła zrobić badanie laboratoryjne na BETE, ona wyjaśni wszystko, i jeżeli będzie wysoka czyli ciąża, to wiadomo, ale jeżeli wynik będzie negatywny, to może trzeba by wybrać sie do lekarza i szukac tam pomocy, ja chyba bym tak zrobiła - czyli poczekałabym do poniedziałku i wtedy: test, BETA i lekarz ...... :tak::tak::tak:
 
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Jarzębinka. Właśnie już w tamtym tygodniu chciałam się umówić do lekarza, ale ma urlop do 15. września:crazy: dlatego tutaj szukam pomocy...
Zrobię tak jak mówisz. A czy na to badanie BETA trzeba mieć skierowanie, czy wystarczy pójść do labolatorium i poprosić o zrobienie tego?
Proszę o odpowiedź
 
Możesz pójść bez skierowania ale będziesz musiała zapłacić u nas 30zł.Zresztą skierowanie od prywatnego lekarza też jest płatne.
 
A jak się pójdzie nie prywatnie, tylko do przychodni, do lekarza pierwszego kontaktu? to może dać na to skierowanie? i może wtedy być bezpłatne to badanie?
Przepraszam, że tak drążę temat, ale w sumie to może nie tylko mi się taka informacja przyda, prawda? :-):tak:
 
reklama
Wiesz co to jest hormon ciążowy więc nie wiem czy lekarz pierwszego kontaktu Ci da na nie skierowanie ale gin w przychodni jak najbardziej i wtedy nie płacisz.
 
Do góry