reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Witam dziewczyny!
Ja też planuję zrobić test w przyszłym tyg... powinnam około wtorku ale pewnie się nie powstrzymam i zrobie w niedziele ;-)
U mnie z objawami słabo bo w zasadzie tylko kłuje mnie w okolicy jajników...:confused:
 
reklama
Witam dziewczyny!
Ja też planuję zrobić test w przyszłym tyg... powinnam około wtorku ale pewnie się nie powstrzymam i zrobie w niedziele ;-)
U mnie z objawami słabo bo w zasadzie tylko kłuje mnie w okolicy jajników...:confused:
każda z nas jest inna, więc nie sugeruj się... 3mam kciuki za fasolkę, o ile jej pragniesz... Ja chciałabym juz wiedzieć... nie lubię trwać w niepewności :confused:
 
dzięki. Ja tez staram się nie nakręcać zwłaszcza że ostatnio się nie udało :-(
W zasadzie dzis dopiero 9 dzień po owulacji (robiłam testy owulacyjne) wiec w sumie jeszcze bardzo wcześnie na jakieś szczególne objawy chyba...

Zobaczymy. Trzymam kciuki za wszytskie "staraczki"
 
Imagination nie wiem czy to nie zawcześnie na takie objawy typowo ciążowe ale jak najbardziej trzymam kciuki za to by to jednak było to o czym marzysz.Jedno Ci tylko doradzę nie nakręcaj się i nie wypatruj w sobie tak bardzo objawów ciąży bo później jest zbyt duże rozczarowanie.Jak poczytasz posty wcześniejsze do dowiesz się ze leczę się od dłuższego czasu aby zajśc w ciązę i wiem co piszę.Tym bardziej że w tym cyklu też się nie udało.
katarzynka oby test pokazał 2kreseczki ale już nie będę powtarzać tego co napisałam Imagination
 
to chyba dobra decyzja z tą wizytą u lekarza, bo jeżeli @ miała być w okolicach 28 sierpnia, to już dłuższy czas jej nie ma, a jeżeli nie pojawi się do kolejnego poniedziałku czyli 15, to wizyta powinna pomóc.... bo może pomimo negatywnego testu, jednak ktoś zamieszkał pod Twoim serduszkiem :tak::-D:tak: albo trzba będzie szukać innej przyczyny braku @ ...... :tak:

a tak wogóle to chyba badanie na BETE, to chyba nie kwalifikuje sie na skierowanie, coś mi się obiło o uszy, że poprostu trzeba placić ..... :szok: ( ale głowy nie dam, gdzieś tak poprostu słyszałam)

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, właśnie 15 chce pójść do gina, bo chciałam już wcześniej, ale był na urlopie. Muszę się wreszcie dowiedzieć co się dzieje... :tak:
...i znowu narobiłaś mi nadziei he he he :-)
 
Imagination nie wiem czy to nie zawcześnie na takie objawy typowo ciążowe ale jak najbardziej trzymam kciuki za to by to jednak było to o czym marzysz.Jedno Ci tylko doradzę nie nakręcaj się i nie wypatruj w sobie tak bardzo objawów ciąży bo później jest zbyt duże rozczarowanie.Jak poczytasz posty wcześniejsze do dowiesz się ze leczę się od dłuższego czasu aby zajśc w ciązę i wiem co piszę.Tym bardziej że w tym cyklu też się nie udało.
wiem, wiem... chyba troche za bardzo się nakręcam...
tyle się we mnie dzieje niecodziennego, ze ciężko za tym nadążyć... i dzisiejsza w sumie nie przespana noc przez ból piersi...:-( myślałam, ze umrę... i nadal bolą...:-(
Już nic nie wiem... i jakoś mi smutno...:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, właśnie 15 chce pójść do gina, bo chciałam już wcześniej, ale był na urlopie. Muszę się wreszcie dowiedzieć co się dzieje... :tak:
...i znowu narobiłaś mi nadziei he he he :-)

w chwili obecnej jestem w podobnej sytuacji - test negatywny a @ brak, w sumie dopiero 4 dni, ale ....... na razie czekam ..........:tak::-D:tak: i trzymam kciuki za tę nadzieje i oby to jednak było szczęście pod serduszkiem ..... :tak:
 
witajcie dziewczyny, ależ wątek pięknie się rozwija:-) coraz więcej staraczek:-)nam przybywa :tak:i oby tak dalej....................

napiszę wam jak to u mnie z tymi objawami jest, a właściwie to ich wcale nie mam:-)jestem w 6tc ale poza większymi cyckami to nic mi nie doskwiera, troszkę czuję jak sie powiększają i tyle a w dotyku też już tak nie bolą jak na początku.
w srodę miałam nieciekawy dzionek, strasznie się czułam i wymiotowałam ale tylko jeden dzień i wyglądało mi to na jakiś wius a nie wymioty ciążowe:baffled:
poza tym ok, jak zbliżał się termin @ to miałam typowe objawy na @ pobolewało mnie podbrzusze i troszkę jajniki :-):-):-)

jutro pierwsza wizta:-) i usg i :-)boję się troszkę , mam nadzieję ze gin potwierdzi ciążę i że Kruszynka rozwija się prawidłowo.


pozdrawiam Was dziewczyny i żebyście jak najszybciej zobaczyły II kreseczki:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
z mojej ciąży z synkiem pamiętam, że byłam pewna że lada moment dostanę @, bolał mnie brzuch i krzyż, nie pamiętam żeby na początku jakoś szczególnie bolały mnie piersi, wszystko wskazywało na to że okres tuż tuż....ale nie przyszedł za to po 9 miesiącach pojawił się mój ukochany Maciuś :-) ja nawet test zrobiłam bardzo późno tak byłam pewna, że nic nie wyszło ze staranek (staraliśmy się długo) a tu taaaaka niespodzianka i mam nadzieję , że już wkrótce znowu zaskoczy mnie taka sytuacja :-D oby nas wszystkie szybciutko zaskoczyła
 
Do góry