reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

I jak wyniki?

Mam leczone Hashimoto od dobrych 7-8 lat. Zaszłam w ciążę bez problemu, za 1-wszym podejściem, ale wówczas TSH miałam w normie. Dożywotnio mam brać hormony tarczycy.
 
reklama
Co u mnie?Nowy cykl nowe leki więc się za około 3tyg okaże czy na teście będą 2kreseczki.

więc kciuki zaciskam za te II kreseczki ...... :tak:

ja też nowy cykl, a na efekty czekam do 12 września i sie okaże ..... maj czy nie maj ???? :tak:

i wtam serdecznie nowe oczekujące na II kreseczki, głowa do góry, a sukces napewno będzie .... :rofl2:
 
oooooooo dawno mnie tu nie bylo a to wszystkiemu winna przeprowadzka-poprostu brak czasu.Oczywiscie ze staranek nic nie wyszlo-za duzo stresu(zmiana pracy ,remont)W pon znowu ide do gina bo to moj 16dc...i tak w kolko.Wiecie co?chyba nie czekam juz na ta fasolke:no2:Jak bedzie chciala to sama sie pojawi!!Meczy mnie to pomalu!!!
 
Jarzębinka gin nie dawał dużych szans na ten cykl i chyba owu nie było-jutro kontrolne USG więc się okaże ale w 12dc miałam pęcherzyk 12mm więc maławy.
Justyna ja też już jestem zmęczona tymi lekami bo od ponad roku wciąż jestem na jakiś lekach.
 
Anulka dopiero teraz zorientowalam sie,ze nie odp Ci na pytanie.Pecherzyki mam w kazdym cyklu i to troche nawet przrosniete(20-25mm)i wiem,ze pekaja bo dostaje zastrzyki.
 
więc kciuki zaciskam za te II kreseczki ...... :tak:

ja też nowy cykl, a na efekty czekam do 12 września i sie okaże ..... maj czy nie maj ???? :tak:

i wtam serdecznie nowe oczekujące na II kreseczki, głowa do góry, a sukces napewno będzie .... :rofl2:

Jarzębinko witaj !!!

Ja tak samo czekam na efekty pierwszego w życiu staranka do 15 września :)
Bardzo chciałabym załapać się na maj :) Sama jestem z maja.
 
Witam Was dziewczyny:-)
dawno mnie tu nie bylo, troszkę brak czasu i praca praca praca.

Pewnie niektóre staraczki mnie pamiętają, tak jak wy staramy się z mężem o bobaska.
Niedawno przeszłam zabieg laparoskopii, jakieś dwa miesiące temu i z nowymi nadziejami staranka naturalne sobie trwaly.

Chciałam wam napisać , że dzisiaj zobaczylam II grube kreski na teście, w dniu kiedy mamy 3 rocznicę ślubu.
Mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze i Bozia dopomoże mi donosić ciążę.

Trzymam za was kciuki dziewczyny:-) i za wasze maleństwa które na pewno sie pojawią:-)
 
Gratulacje Sylwiu i spokojnych 9 miesiecy, nie powiem całkiem miły prezent na rocznicę ślubu:tak:
 
Sylwia nawet nie wiesz jak bardzo sie cieszę z Twoich 2kreseczek.Może nam przyniosą szczęście?
Justyna nic się nie stało.To dobrze ze dostajesz pregnyl.
Olica mam nadzieję że Twoje marxzenie szybko się spełni.
 
reklama
przesyłam wam ciążowe wiruski:-)
,,/,//,/,/,/,//,//,/,/,//,/,//,/,/,/,/,/,/,/,/,/,//,/,/,//,/,//,/,/,/,/,/,/,/,/,/,//,//,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,/,///,//,//,//,/,/,/,/,//,//,//,/,//,//,//,
i trzymam za was kciuki:tak::-):tak::-):tak:
 
Do góry