reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Trzymam kciuki za Ciebie Sylwia.
Justyna póki @ nie przyjdzie to jest szansa mimo objawów na @.
A ja Wam trochę zazdroszczę tych owulek bo mnie czeka jeszcze 1miesiąc przerwy a potem zobaczymy jakie leczenie.
 
reklama
Witam kolezanki.Mam takie pytanie.@mam dzis dostac.Mierzylam od wczoraj w nocy temp.A wiec14.07 godz1:55 37,3st dzis rano godz8:15 36,8 po poludniu godz 13:20 37,6st.Zauwazylam takze,ze sluz mam bialo-przezroczysty i bardzo taki...zbity a wczoraj i przedwczoraj byl wodnisty.Bol piersi(sutkow najbardziej)wieczorem bardziej mnie bola i sa ciezsze niz rano i popoludniu.Jak myslicie?Jest mozliwe zebym byla w ciazy?i co z ta temperatura?Jesli chodzi o ten sluz to nigdy takiego czegos nie mialam,az sie rano wystraszylam!Pytam o to wszystko bo jutro mam miec zabieg-drobny-bo tylko usuwanie znamienia ale pod narkoza i nie wiem czy mam isc...Prosze o jakies rady
 
Dla mnie takie mierzenie nie ma sensu bo temperatura zmienia się właśnie kilkakrotnie w ciągu dnia więc na nic to nie wskazuje.Jeśli będziesz miała @ to możliwe jest przesunięcie zabiegu-ja tak miałam tylko że ja miałam poważną operację kolana.Jeśli podejrzewasz ciążę to zgłoś lekarzom a wtedy może zabieg uda się podając znieczulenie miejscowe-często teraz takie znieczulenie się stosuje przy usuwaniu znamion.
 
Dzieki.Z ta temeratura to tez tak myslalam.Zadzwonie i zmienie ten termin chyba.Zrobie sobie test ale nie wiem czy to dobry pomysl bo moja gin powiedziala,ze wynik moge miec falszywy bo dostalam zastrzyk na pekniecie...u mnie to nigdy nic nie jest normalnie:no:A co z tym sluzem?jest to jakas..hm oznaka???
 
o ho ho ........ :szok: pusto ....

i jak mijały kolejne dni, owocnie... owocnie .... :tak::tak::tak:

ja własnie odliczam dni do owulki, więc będzie sie działo, a efekty obadamy ok. 10 sierpnia ...... :tak:

a jak u Was dziewczęta .... :tak::cool2:
 
oj cichutko faktycznie........dziewczyny skupione na starankach.......:-)

ja będę testować ok. 7 sierpnia to zn. może nie do końca bo będę w tym czasie na wczasach :-):tak::-):tak:dlatego niech sytuacja sama sie wyjaśni...:-)

pozdrawiam Was
 
Witam.A ja dostalam @, nie 15 ale 18:wściekła/y:Przynajmniej wiem,ze cykle mam 31 dniowe a nie 28dniowe(od 4 miesiecy tak samo).No ale jeszcze kilka dni i znowu staranka:tak:
 
Witam, jestem także starająca się o dzidziusia, "walczymy" od marca, niestety mizerny skutek, choć moje pragnienie nie raz mówiło mi, że to już jest fasolka i przychodziła @ a z nią rozczarowanie, smutek i :wściekła/y:. W marcu wyjęłam wkładkę cykl 24dni, zaraz potem zachorowałam na różyczkę i cykl 28 dni. Potem 24 dni. Aż do ostatniego cyklu, gdzie już na 99,99999% myślałam, że to fasolka, plamienie (wydawało mi się, że implantacyjne) a to @ po 21 dniach.
We wtorek gin stwierdził, że mam bardzo krótką fazę lutealną i przepisał mnie duphaston. Czy któraś z Was ma doświadczenie z tym lekiem? A może miała podobną sytuację. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
reklama
Małgosia, witam serdecznie i życze sukcesu II kreseczek , a co do duphastonu, to ja nie mam pojecia, ale zapraszam na wątek STARACZKI 2008, tam sa dziewczyny co maja w tym temacie więcej doświadczenia ode mnie i praktyki.....:tak::tak::tak:
 
Do góry