reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Witam dziewczęta, nowa jestem :)

Otóżma mam pytanie...
Od tygodnia spóźnia mi sie okres.
Możliwość zajścia w ciążę jest duża, ale niepewna.
Robiłam dwa testy - dzień po terminie ostatniej miesiączki i 2 dni temu. Wyszły negatywnie.
Nie biorę żadnych leków, nie stresuję się, jem normalnie, po prostu prowadzę zwyczajne życie u boku 3miesięcznego synka i fajnego faceta (;

Boję się jednak, że testy nie wykazały prawdy,a ja jestem jednak w ciąży... Czy któraś z Was miała taki przypadek?
Przyczyn moze byc wiele.Poza tym,3 mies po porodzie to fajny czas na kolejna ciaze wtedy idzie szybko"wpadnac".Moja znajoma robila 5 razy test i wyszlo,ze nie a gin potw. ciaze i dzis dziewczynka ma pol roku....ale takich przypadkow,ze ktos mial tak czy tak jest duzo,kazdy jest inny wiec radze Ci sie nie stresowac i czekac spokojnie na @.Jej brak wcale nie oznacza ciazy.Ja w marcu tez wogole nie dostalam i zbieg okolicznosci bo moja szwagierka tez nie(a bierze tabl anty....)takze glowa do gory:-)))))))
 
reklama
Sylwia1980 właśnie dzisiaj dostalam @,mam lekkie krwawienie,piersi nigdy wczesniej mnie nie bolaly przed @.A teraz tak bola ze nie moge chwilami wytrzymać zwłaszcza w nocy:-( co Ci chodzi z ta BETĄ bo nie bardzo wiem o co chodzi.:-(
Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny!!!!!!!!
Ja staralam sie o dzidzi rok czasu, moja kumpelka 2 lata a jej znajoma 4 i po wizycie u Dr Markuszewskiego we Wrocławiu, wszystkie zaciążyłyśmy:):) Polecam serdecznie wszystkim kobietkom, które straciły nadzieję:) tutaj jest link i opinie o nim , poczytajcie - choc nie wszystkie opinie sa pozytywne i tak polecam , bo globulki które wszystkim pacjentkom przepisuje ów doktor zdziałają cuda!!! Po miesiecznej kuracji dostałam polecenie pierwszej próby starania o dzidziusia i od razu udało sie!!:):) Jesli wczesnie uwierzylabym lekarzowi moglabym soebie zaplanowac kiedy chce miec skarba:):) oto link:
Dolnośląskie Centrum Ginekologii - Wrocław, Krynicka 22/1a - Wszystkie komentarze - Komentarz 2170038 __________________
 
SylwusiaW22 jezeli robilas testy przed@to moglo nic nie wyjsc.Piszesz,ze piersi Cie nigdy nie bolaly a teraz od tygodnia masz bole i niewielkie krwawienia...to moze Wam sie udalo?Zycze Ci tego:-)
 
Witam, czy mogę się dołączyć do tego wątku??
Mam na imię Małgosia, mam 35 lat i 2 córki- prawie 16 i 14 lat, marzymy o synku.
Od roku staramy się i nic z tego.Dzisiaj przyszła kolejna @, spóźniała się 4 dni, już po cichu się cieszyłam. Załamałam się totalnie, latka lecą, czas ucieka, a nam wciąż się nie udaje, czy może któraś z Was wie o jakimś lekarzu w Gdańsku co by nam pomógł??
Nigdy wcześniej nie mieliśmy żadnych badań mających na celu sprawdzenie naszej płodności.Ach, jak mi źle.
 
Gosiaczku witaj Nie poradzę Ci lekarza bo nie jestem z Gdańska.Cieszę się że zdecydowaliście się na 3dziecko_Od poprzedniej ciąży dużo czasu jednak minęło więc mogło się pozmieniać wszystko w Twoim organiźmie,Wydaje mi się że wizyta u Twojego gina na początek wystarczy.
 
Dziekuje Jarzebinko za zyczenia przy odrobinie szczescia napewno sie spelnia:tak:

spełnią się, spełnią ............ :tak::-D:tak:

Witam:) Z narzeczonym dopiero zaczęliśmy się starać. Zastanawiam się jak długo bedziemy czekać ;) oboje nie możemy sie juz doczekac:-(

długo nie długo, ale nie możecie tak mocno oczekiwać,że to będzie już zaraz, natychmiast :tak: bo wbrew pozorom takie mocne oczekiwanie nie wpływa na szybkie zajście w ciążę :tak: więcej luzu, spontaniczności, i oczywiście przyjemności :tak::-D:tak:

Jarzębinka trzymam kciuki za kolejny cykl.
Ja niestety mam przerwę w starankach ponawiam badanka hormonów no i zobaczymy co dalej.

jeszcze jednak ten nie dokońca jest stracony, bo @ nadal nie ma ..... :tak::-D:tak: i życzę dobrych wyników .... :tak::tak::tak:

Witam dziewczęta, nowa jestem :)

Otóżma mam pytanie...
Od tygodnia spóźnia mi sie okres.
Możliwość zajścia w ciążę jest duża, ale niepewna.
Robiłam dwa testy - dzień po terminie ostatniej miesiączki i 2 dni temu. Wyszły negatywnie.
Nie biorę żadnych leków, nie stresuję się, jem normalnie, po prostu prowadzę zwyczajne życie u boku 3miesięcznego synka i fajnego faceta (;

Boję się jednak, że testy nie wykazały prawdy,a ja jestem jednak w ciąży... Czy któraś z Was miała taki przypadek?

ja myślę,że jeżeli @ nadal nie ma i masz cień szansy, że to jednak ciąża to myślę,że powinnaś zrobić badanie z krwi czyli BETE. ona da jasny obraz sytuacji ....:tak::-D

SylwusiaW22, badanie BETA hcg, to jest test z krwi, który wykonuje się w labolatorium, dający wiarygodny obraz, bycia lub nie w ciąży, :tak::-D:tak:
 
to są normy :

NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period)
3 LP --- 5 - 50 mIU/ml
4 LP --- 5 - 426 mIU/ml
5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml
6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml
7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml
13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml
17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml
25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml
kobiety nie w ciąży: <5.0 mIU/ml
kobiety po menopauzie: <9.5 mIU/ml

NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od terminu owulacji tydzień ciąży mlU/ml
3 – 4 tydzień od owulacji----- 9 - 130
4 – 5 tydzień od owulacji----- 75 – 2600
5 – 6 tydzień od owulacji----- 850 - 20,800
6 – 7 tydzień od owulacji---- 4,000 - 100,200
7 – 12 tydzień od owulacji---- 11,500 - 289,000
12 – 16 tydzień od owulacji--- 18,300 - 137,000
16 – 29 tydzień od owulacji---- 1,400 - 53,000
29 – 41 tydzień od owulacji--- 940 - 60,000

a BETE można robić dosyć wcześnie, ale najlepiej ok. 14 dni po owulacji
 
reklama
Wiecie co?Chyba przegapilam moj najlepszy moment na dzidzie:-(zastrzyk na pekniecie dostalam w piatek(i wtedy byly przytulanki)a w sobote bylam na urodzinach i nie bylo czasu...a w niedziele znowu pyk pyk ale dopiero wieczorem a potem jeszcze raz okolo 23h.Tylko,ze mnie najbardziej brzuch bolal w sobote i w niedziele rano a potem juz nie....Wiec chyba jednak przegapilam najlepszy moment nie?:-(Wczoraj tez bylo przytulanie ale nie wiem czy to ma sens bo nie czuje zebym miala owulacje.Skad mam wiedziec czy jajko juz"wyszlo" albo peklo albo juz nie zyje?Czy musi to byc takie skaplikowane?
 
Ostatnia edycja:
Do góry