reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

reklama
kinia dzięki za linka:-),
a tak swoją drogą ciekawe z czego będę musiała faktycznie zrezygnować(oby nie z roboty)tylko że troszkę stresująca ta moja pracy w banku,ale pożyjemy zobaczymy....
pozdrawiam papa
 
Sylwia1980, mam nadzieje, że tylko ograniczenia wystarczą, a nie od razu rezygnacja, z pracy czy z innych przyjemności :tak: przy pierwszej ciąży pracowałam do 8 m-ca, troszke mniej ale jednak, a inne rzeczy starałam sie poprostu ograniczać, jednego czego mi sie nie udało ograniczyć to były słodycze, ja je poprostu uwielbiam, i przez cały okres ciąży był bardzo krótki okres kiedy mnie do nich nie ciągnęło :-) ja sobie nie wyobrażam całej ciąży siedzieć w domu, to chyba jest nie do zniesienia, jakieć L4 na kilka dni aby odpocząć czemu nie, ale całe 9 to chyba nie ;-) mam tylko nadzieję,że zdrowie dopisze aby i ta ciąża była aktywna :happy:

miłej niedzieli :rofl2:
 
jarzębinko niestety słodycze to również moja "specjalnośc":-)ale może coś takiego jak silna wola w ciąży istnieje(hehe):zawstydzona/y:,a z tą pracą to pewnie warto być aktywną zawodowo do samego końca,przynajmniej człowiek tyle nie myśli i nie wymyśla.

zyczę spokojnej i zdrowej ciąży
pozdrawiam
 
Witajcie!
Ja równiez staram sie o dzidzię już 4 cykl, sylwia1980 ja również pijam zieloną herbatke i to codziennie, czasem po kilka razy.
 
Jarzębinko a ile Ci się przytyło w pierwszej ciąży i czy szybko wróciłaś do dawnej figury?
 
w pierwszej ciąży przytyłam ok. 15 kg :szok: a do figury sprzed ciąży wróciłam dopiero jak przestałam karmić piersią, a karmiłam 10 miesięcy czyli do stycznia 2006, a na wiosnę już miałam poprzednią figurkę :tak::-D:tak:
 
To całkiem długo karmiłaś: a mówią że karmienie najlepiej pomaga zrzucić zbędna kilogramy.Widać nie zawsze.
 
reklama
Do góry